Zamknij

Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji. Pochwaliła się brzuszkiem dwa miesiące przed porodem [FOTO]

Judyta Wanicka
01.04.2020 10:25
Małgorzata Rozenek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek pojawiła się na okładce magazynu "Viva!". Ciążowej sesji towarzyszy wywiad, w którym gwiazda opowiedziała o przygotowaniach do narodzin syna. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ciążowej sesji 

Małgorzata Rozenek została gwiazdą okładki nowego numeru "Vivy!". Żona Radka Majdana pochwaliła się ciążowym brzuszkiem dwa miesiące przed porodem. Sesji towarzyszy wywiad, w którym gwiazda opowiedziała o przygotowaniach do narodzin syna. Małgorzata Rozenek pokazała przedsmak tego, co będzie można znaleźć w nowym numerze magazynu, zamieszczając zdjęcie z okładki. 

Dzielimy się z Wami naszym szczęściem, ale i troskami. O miłości, lękach i spełnieniu marzeń w cieniu pandemii. Ze szczególną dedykacją dla wszystkich przyszłych rodziców - napisał Gosia.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest obecnie w 7. miesiącu ciąży. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, poród nastąpi za dwa miesiące. Tyle bowiem zostało perfekcyjnej pani domu do rozwiązania, którego termin wyznaczony jest na czerwiec. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się syna. Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko i zarazem trzecia pociecha Małgorzaty. Syn Majdanów został poczęty metodą in vitro, podobnie jak dwaj synowie Rozenek - Stanisław i Tadeusz. Wcześniejsze gwiazda przeżyła stratę jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej

Zagłosuj

Lubisz oglądać ciążowe sesje gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw