Zamknij

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
18.12.2019 12:00
Małgorzata Rozenek
fot. Wojciech Olszanka/East News

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem. 42-letnia gwiazda spodziewa się swojego trzeciego dziecka. W ostatnią ciążę Małgorzata Rozenek zaszła ponad 10 lat temu, gdy była jeszcze żoną Jacka Rozenka. Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek w ciąży unaoczniają, jaką kolosalną metamorfozę przeszła "Perfekcyjna pani domu".

Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. 42-letnia gwiazda spodziewa się dziecka z Radosławem Majdanem. Będzie to pierwszy potomek byłego bramkarza Polonii Warszawa i perfekcyjnej pani domu, których ślub odbył się we wrześniu 2016 roku. Wcześniej Małgorzata Rozenek była żoną Jacka Rozenka. Ma z nim dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Obaj chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vito.

Małgorzata Rozenek wielokrotnie wypowiadała się na temat sztucznego zapłodnienia, stając się niejako ekspertką w tym temacie. Gdy w 2010 roku była w drugiej ciąży, promowała się jako specjalistka od macierzyństwa oraz szeroko pojętego stylu życia. Wówczas często gościła w "Dzień dobry TVN" i towarzyszyła mężowi na celebryckich rautach.

Łatwo dostrzec, że wygląd Małgorzaty Rozenek od czasu drugiej ciąży uległ diametralnej zmianie. Zanim była żona Jacka Rozenka stała się sławną "Perfekcyjną panią domu" nosiła ciemne włosy i ubierała się znacznie skromniej. Miała również inne rysy twarzy.

Obecnie gwiazda TVN ma 42 lata i spodziewa się trzeciego dziecka. Porównując stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek z czasu drugiej ciąży do stanu obecnego, można pokusić się o stwierdzenie, że to dwie różne osoby.

Zobaczcie, jak 10 lat temu wyglądała ciężarna Małgorzata Rozenek. Metamorfoza wbija w fotel!

RadioZET.pl/jw