Zamknij

Małgorzata Rozenek w dresach i niedbałym koczku. "A w d... Nie jestem perfekcyjna" [FOTO]

02.12.2020 21:42
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek stara się utrzymywać dobry kontakt z fanami. Często publikuje zdjęcia z rodziną, zwłaszcza najmłodszym synem Henrykiem. Na ostatniej fotce pokazała się w "nieperfekcyjnym" wydaniu.

Małgorzata Rozenek znana jest ze sporego dystansu do siebie oraz tego, że potrafi żartować na każdy temat. W środę celebrytka pokazała zdjęcie w eleganckiej, fioletowej sukience. Internauci nie szczędzili komplementów żonie Radosława Majdana. Dawno nie widzieli Małgosi w takim wydaniu - w związku z pandemią koronawirusa celebryci nie pozują na ściankach i nie mają zbyt wielu okazji do prezentowania luksusowych kreacji.

Teraz Małgorzata Rozenek przyznała, że na co dzień tak nie wygląda. Wszystko dlatego, że poza pracą jest także mamą małego dziecka. Henryk przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Prowadząca programu "Projekt Lady" pokazała, jak prezentuje się w domowych warunkach podczas zabawy z synkiem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek schudła. Fani nie mogą poznać jej na zdjęciu

Małgorzata Rozenek pokazała naturalne zdjęcie z Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała się w domowym wydaniu - ma na sobie szare spodnie dresowe i białą bluzę, a włosy spięła w luźny, roztrzepany koczek. Najnowsze zdjęcie mocno kontrastuje z tym w fioletowej, gustownej sukni.

- Kreacje, kreacjami, ale w domu czeka na mnie drugi etat. I ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii? Zresztą nie tylko dzieci. W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął. I weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu. A w d... w końcu nie jestem perfekcyjna - napisała gwiazda w opisie.

Lubicie Małgorzatę Rozenek w tak naturalnym wydaniu?