Zamknij

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym tuż przed porodem. Fani są pod wrażeniem jej figury [FOTO]

Judyta Wanicka
02.06.2020 17:03
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oczekują syna
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek opala się w stroju kąpielowym będąc w 9. miesiącu ciąży. Żona Radosława Majdana lada dzień urodzi drugie dziecko. W dniu 42. urodzin Rozenek postanowiła się nieco zrelaksować na łonie natury. Jak tuż przed porodem wygląda gwiazda "Projekt Lady"?

Małgorzata Rozenek pozuje w stroju kąpielowym w 9. miesiącu ciąży. Żona Radosława Majdana obchodziła wczoraj 42. urodziny. Z tej okazji mąż zabrał ją do ekskluzywnego hotelu, gdzie mogła odrobinę zrelaksować się przed porodem. Małgorzata Rozenek pokazała się w stroju kąpielowym, mocno podkreślającym jej ciążowy brzuszek. To prawdopodobnie ostatni taki wypad Majdanów przed narodzinami syna. Termin porodu został wyznaczony na początek czerwca, dlatego małżonkowie czekają w pogotowiu na piesze skurcze. Na razie jednak młodemu Majdanowi nie spieszy się na świat. 

Wyczekiwany chłopczyk jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. 48-letni piłkarz dopiero zadebiutuje w roli ojca. Dla gospodyni "Projekt Lady" będzie to już trzecia pociecha. Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem gwiazda ma dwóch synów: 14-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza. Podobnie jak starsi chłopcy także i najmłodsze dziecko Małgorzaty Rozenek zostało poczęte metodą in vitro. Prezenterka długo starała się o zajście w ciążę. Zanim się to udało, przeżyła stratę jedenastotygodniowych bliźniąt.

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała wózek dla dziecka. Wiemy, jaki to model i ile kosztuje [FOTO]

Małgorzata Rozenek w stroju kąpielowym w 9. miesiącu ciąży

Małgorzata Rozenek urządziła już pokoik dla dziecka i skompletowała wyprawkę, a teraz w spokoju odlicza dni do porodu. Korzystając z ostatnich dni przed narodzinami syna, wybrała się z mężem i synami na relaks do hotelu Hilton w Warszawie. W ten sposób Majdanowie spędzili urodziny Małgorzaty, która 1 czerwca skończyła 42 lata.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo sprawić żonie w dziewiątym miesiącu ciąży, urodzinową niespodziankę, tym bardziej doceniam Radka, który spakował nas wszystkich (również torby do szpitala) zawiózł do hotelu, który bardzo lubimy, gdzie spędziliśmy prawdopodobnie ostatnie spokojne chwile i oczywiście znowu zjadłam za dużo - pochwaliła się solenizantka.

Majdanowie wypoczywali w eleganckich wnętrzach, zjedli razem obiad, a po posiłku poszli odpocząć w ogrodzie. Ciężarna Małgorzata Rozenek opalała się w stroju kąpielowym w biało-niebieskie paski z H&M. Fanki pod wrażeniem ciążowej figury gwiazdy, która nawet kilka dni przed porodem prezentuje się rewelacyjnie. 

Mega kostium jak na 9 miesiąc. Petarda!

Figura nadal świetna Małgosiu. 

OMG! Jak Ty cudnie w tym kostiumie wyglądasz!

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Posłuchaj podcastu