Zamknij

Małgorzata Rozenek w koszulce Łukasza Jemioła z błędem

Redakcja
01.10.2018 11:46
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w koszulce Łukasza Jemioła. Internauci natychmiast zauważyli od razu, że z t-shirtem jest coś nie tak...

Małgorzata Rozenek znów w podróży. Tym razem celebrytka wybrała się do Paryża. Na Instagramie pokazała zdjęcie z Okęcia i pochwaliła się, że ma na sobie elementy stroju od Łukasza Jemioła. Największą uwagę przykuła koszulka, na której nie trudno zauważyć błąd. Sama celebrytka chyba nie zauważyła błędu i powtórzyła go nawet w jednym z hashtagów.

Małgorzata Rozenek w koszulce z błędem

#beliveinyourpower #always @lukaszjemiol - napisała.

Oczywiście poza typowymi komentarzami, jak "jaka marka spodenek", albo "skąd buciki?", wśród oglądających zdjęcie znalazły się osoby, które zauważyły na koszulce błąd ortograficzny i nie omieszkały o nim napisać.

"Pisze się "believe", chyba że ten błąd ma jakiś ukryty przekaz", "Z błędem dla celebrytek, którym to nie przeszkadza. Wielki świat", "Nie wierzę... Jeszcze za granicę leci promować się w koszulce z błędem" - piszą internauci.

Jemioł "wciska chłam"

"Oberwało się" oczywiście także Łukaszowi Jemiołowi:

"Mam pytanie... czy Jemioł specjalnie robi te błędy (tak, piszemy believe), czy to jest zamierzone?!" - napisała internautka. Inna stwierdziła, że projektant sprzedaje w sklepie koszulki bez błędu, ale te na promocję dla gwiazd są już z błędem.

"Myślę, że dalsze przepychanki nie mają sensu - szkoda, że pan Jemioł wciska Pani taki chłam, a w swoim sklepie ma towar pełnowartościowy. Ale - nie mój cyrk, nie moje małpy. Hasło na koszulce Ok, ale po co ten obciach?" - napisała.

Też jesteśmy ciekawi: czy to celowo, czy przez przypadek?

RadioZET.pl/SA