Zamknij

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Internauci oburzeni jej nowym programem: "Co za hipokryzja"

26.01.2021 14:22
Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek znów znalazła się w ogniu krytyki. Internautów oburzył zwiastun nowego programu, w którym pojawi się celebrytka. "Rozenek cudnie chudnie" nie przypadnie do gustu widzom?

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu została mamą po raz trzeci. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan powitali na świecie małego Henryka, który momentalnie stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Celebrytka w czasie ciąży dzieliła się zdjęciami rosnącego brzucha, a po narodzinach synka rozpoczęła treningi, aby wrócić do poprzedniej formy. Pomocny okazał się program telewizyjny, który w tym czasie tworzyła - dzięki nagrywaniu "Rozenek cudnie chudnie" mogła liczyć na pomoc ekspertów, dietetyków i trenerów.

Na początku lutego show pokazujące przemianę Małgorzaty Rozenek zadebiutuje w TVN Style. Wiemy już, że efekt metamorfozy jest zniewalający - gwiazda pokazała zdjęcia płaskiego brzucha, umięśnionych nóg i wysportowanej pupy na swoim profilu na Instagramie. Wiele osób z zainteresowaniem wypytywało, jak gwiazda tego dokonała. Niestety, opublikowana zapowiedź programu "Rozenek cudnie chudnie" zniechęciła potencjalnych widzów.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po trzeciej ciąży. Fani nie dowierzają: "Szok i podziw"

Małgorzata Rozenek skrytykowana za program "Rozenek zdrowo chudnie"

Małgorzata Rozenek w zapowiedzi programu podkreśla, że dojście do idealnej formy zajmie jej trochę czasu. "Małgosia ma jednak dość presji środowiska, wyśrubowanych wzorców, powszechnego kultu ciała. Jako dojrzała kobieta chce chudnąć racjonalnie i zdrowo" - mówi lektor w tle. To zdanie oburzyło internautów, którzy zarzucają produkcji i samej celebrytce hipokryzję. W końcu cały format opiera się na tym, że gwiazda spektakularnie chudnie i niejako przykłada się do "kultu ciała". Poza tym - w przeciwieństwie do większości kobiet - odchudzanie się w programie jest formą jej pracy, za którą otrzyma wynagrodzenie. Dostęp do trenerów personalnych, dietetyków i innych specjalistów to również coś, o czym wiele świeżo upieczonych mam może tylko pomarzyć.

- Co za hipokryzja! Poza tym, po czterdziestce? Serio macie ludzi za debili.

- Pranie mózgów ciąg dalszy. Jeśli tego typu program nie jest presją na kobiety, to brak słów na hipokryzje.

- Narcyzm w czystej postaci.

- Jak się ma dużo kasy... to o czym tu gadać. Brak słów - komentują internauci.

A wy co myślicie? Będziecie oglądać?