Zamknij

Małgorzata Rozenek w różowym bikini. Zachwyca figurą po ciąży. "Bosko, przepięknie" [FOTO]

13.06.2021 17:49
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan na prośbę fanów opublikowała serię zdjęć w różowym bikini. Celebrytka zachwyciła figurą i tym, jak szybko wróciła do formy po urodzeniu dziecka. Internauci porównywali ją wręcz do bogini.

Małgorzata Rozenek-Majdan to osobowość telewizyjna, niezwykle sprawna bizneswoman i celebrytka, która imponuje wielu wielbicielkom stawiających "perfekcyjną panią domu" za wzór kobiety sukces. Faktem jest, że Małgosia cieszy się ogromną popularnością, zdobyła wielkie pieniądze, a z ukochanym mężem Radosławem Majdanem tworzą jedną z czołowych polskich "power couple". Choć w sieci pojawiają się głosy krytyki, między innymi związane z postami reklamowymi, gwiazda TVN nie może narzekać na brak sympatii. Rozenek-Majdan jest także szczęśliwą mamą dwóch synów, Stanisława i Tadeusza, owoców byłego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

"Perfekcyjna" bardzo marzyła o wspólnym dziecku z Radkiem i po wielu latach starań ku swojej wielkiej radości po raz trzeci została mamą. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł mały Henio, a rodzice oszaleli na punkcie chłopca. Wielu osobom imponuje, jak szybko Małgorzacie udało się wrócić do figury sprzed ciąży. Wysportowane ciało 43-latki mogliśmy podziwiać po raz kolejny, gdy na życzenie wielbicielek opublikowała zdjęcia w oryginalnym różowym bikini. Zachwytom nie było końca.

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Rozenek świętuje urodziny Henia. Pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdna na zdjęciach w bikini. Celebrytka zachwyciła figurą po ciąży

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać celebrytkę w oryginalnie skrojonym różowym kostiumie kąpielowym. Fotografie są odpowiedzią na liczne pytania internautek.

- Po wczorajszym story było bardzo dużo pytań o kostium. Prosiłyście o zdjęcia z każdej strony. Wrzucam wszystkie, które mam w miarę ok. Kostium jest mega! - poinformowała.

Bikini nie pozwalało jednak oderwać wzroku także od wysportowanej sylwetki. Fani i fanki zachwalili wygląd gwiazdy i nie mogli wyjść z podziwu, że tak szybko po ciąży udało jej się odzyskać formę, której wiele osób może jej pozazdrościć.

- Gratuluję samozaparcia w dążeniu do celów m.in. figury. Chciałabym mieć go tyle w sobie. Strój na pani wygląda świetnie!

- Wygląda pani lepiej niż przed ciążą.

- Bosko, przepięknie Pani wygląda.

- Figura na medal po trójce dzieci. Pięknie Małgosiu - czytamy w komentarzach.

Wydaje się, że fanki Małgosi częściej wypowiadały się na temat jej wyglądu, niż stroju, który tak ich interesował.