Zamknij

Małgorzata Rozenek w świątecznej kampanii. Internauci krytykują: "Brwi aż do uszu"

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 18:59
Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się sesją ze świątecznej kampanii marki biżuterii na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że nie wszyscy internauci docenili klimatyczne fotografie. Celebrytkę zalała fala krytyki. Na niektóre z zarzutów postanowiła odpowiedzieć.

Małgorzata Rozenek w świątecznej kampanii

Małgorzata Rozenek wzięła udział w kampanii marki biżuterii. Efektami świątecznej sesji zdjęciowej pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda ma wierne grono obserwatorów, którzy z chęcią wypatrują nowinek na temat jej życia i pracy zawodowej. Ostatnia kampania nie spodobała się jednak wszystkim. Część osób wytknęła "Perfekcyjnej" nieudany makijaż, inni krytykują "sztuczność" oraz zbyt mocny retusz.

- Zdjęcie super, jednak nie mogę skupić się zbytnio, bo widzę bardzo sztucznie wyrysowane brwi. Szkoda, że makijażystka dała ciała!

- Brwi aż do uszu.

- Sztuczna pani na pięknym, naturalnym fotelu...

- Bardzo nienaturalne zdjęcia! Jakby twarz była z porcelany albo manekina! Szczerze mówiąc, to za bardzo obrobili te zdjęcia i jest Pani mało podobna do siebie - piszą internauci.

Małgorzata Rozenek ripostuje krytyków

Małgosia od jakiegoś czasu nie ignoruje krytyki fanów i stara się na nią odpowiadać. Jej riposty są zazwyczaj dosyć cięte, jednak tym razem spokojnie wyjaśniła swoje stanowisko.

- Kochani, to sesja świąteczna i ma być trochę bajkowo, nienaturalnie. Przecież to nie reportaż - napisała w odpowiedzi na komentarz.

A wy co myślicie?

Zagłosuj

Podoba ci się świąteczna sesja Małgorzaty Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh