Zamknij

Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży poleciała do Nowego Jorku. Fani: To zbyt ryzykowne

Judyta Wanicka
06.02.2020 10:57
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli w sprawach zawodowych do Nowego Jorku. W komentarzach pojawiły się głosy, że ciężarna Małgosia nie powinna narażać się na komplikacje zdrowotne. "Tak długo walczyła Pani o upragnioną ciążę, nie rozumiem, dlaczego podejmuje pani takie ryzyko" - pytają w komentarzach.

Ciężarna Małgorzata Rozenek w Nowym Jorku

Małgorzata Rozenek, mimo zaawansowanej ciąży, cały czas pozostaje aktywna zawodowo i towarzysko. Gwiazda razem z mężem, Radosławem Majdanem, ostatnio pojawiła się na gali magazynu "Piłka Nożna", na którym zachwyciła kreacją. Kilka dni później udała się na "secret projekt" do Nowego Jorku. W podróży oczywiście towarzyszył jej mąż. Lot trwał 9 godzin.

Zadbałem o wygodę mojego ciążowego Pysia, który przespał prawie cały lot, ale po przebudzeniu nie była chętna do pozowania - napisała Radosław Majdan.

Gdy tylko Majdakowie wysiedli na lotnisku, włożyli ochronne maseczki z filtrem.

W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle sezonem grypowym, dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy. Wyglądamy dziwnie, ale one maję filtr N99 - wytłumaczyła na Instastory Małgorzata.

Ja właśnie napadam na bank - żartował Radek.

majdanowie
fot. Instastory:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie powinna latać w zaawansowanej ciąży?

Nie wszyscy fani Majdanów pochwalili pomysł z wypadem za ocean. W komentarzach pojawiły się głosy, że będąca w 5. miesiącu ciąży Małgorzata nie powinna decydować się na męczące, wielogodzinne loty i to jeszcze w czasie panującej epidemii koronawirusa.

Tak długo walczyła Pani o upragnioną ciążę, nie rozumiem, dlaczego podejmuje Pani takie ryzyko i wsiada pani do samolotu, którego lot trwa kilka godzin. Ryzyko powikłań związanych z długim lotem jest ogromne. Czy ciąża w tej chwili nie jest ważniejsza niż wyjazd do NY?

Kurcze gratuluję odwagi. Ja przyleciałam, ze Stanów w 5. miesiącu i bałam się, że urodzę po drodze. Czułam się strasznie, bóle, kłucia... Nigdy więcej nie odważę się latać w ciąży.

W ciąży i lata samolotem, a potem się dziwią, że tracą dziecko - czytamy w komentarzach na profilach Małgosi i Radka.

Tymczasem w relacjach Małgorzaty na Instastory widać, że gwieździe nic złego się nie dzieje. Zamieściła już pierwsze zdjęcie z modowej sesji zrealizowanej na ulicy Nowego Jorku.

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem?

Zagłosuj

Latanie samolotem w zaawansowanej ciąży jest nieodpowiedzialne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw