Zamknij

Małgorzata Rozenek wie, jak o siebie zadbać. Pokazała swój "kosmetyczny haul"

16.09.2020 13:25
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek wie, jak o siebie zadbać mimo wielu obowiązków związanych z opieką nad Heniem i aktywnością zawodową. Pokazała, jak wygląda jej "dzień piękności". Poddała się wielu różnym zabiegom.

Małgorzata Rozenek bardzo szybko po porodzie wróciła do intensywnej aktywności zawodowej. Nie tylko do dawnych zadań - jak praca na planie "Projektu Lady" - ale też zapowiedziała wiele nowych przedsięwzięć: rolę u Vegi, czy reality show Majdanów. W ferworze zajęć i obowiązków nie zapomina jednak o sobie. Co pewien czas prezentuje w sieci swoje zmagania o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Pokazuje, jak ćwiczy

Małgorzata Rozenek pokazała swój dzień piękności

"Dzisiaj jest dzień dla mnie i dlatego właśnie korzystam z niego, bo jak mam jakiś wolny dzień to staram się go wykorzystać na pracę nad sylwetką czy nad buzią, bo to ważne, żeby korzystać z możliwości całej medycyny i techniki (...). Dziewczyny, trzeba sobie pomagać. Teraz medycyna ma tyle możliwości i może naprawdę pomóc (...). Maszyny bardzo wspomagają sam proces chudnięcia bo ujędrniają skórę" - wyjaśnia Rozenek i pokazuje, jak to wszystko wygląda.

Wcześniej odwiedziła już gabinet kosmetyczny, w którym w dwie godziny pracowały nad nią dwie specjalistki, robiąc laminację rzęs, manicure, pedicure i maskę na twarz. Jako kolejny etap swojego dnia piękności wybrała ujędrnianie. Zdradziła, że często wykonuje ondę, czyli zabieg ujędrniający i usuwający tkankę tłuszczową. Niestety, za pakiet takich zabiegów trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Czy warto? Na koniec celebrytka prezentuje rezultat działań.

"Jeszcze nie jest idealnie, ale już na dobrej drodze" - skwitowała po zabiegu.

11
12
132

RadioZET.pl/AS