Zamknij

Małgorzata Rozenek wije gniazdo przed porodem. Pokazała, jak urządziła mieszkanie

Patrycja Chudolińska
14.05.2020 12:09
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała, jak przygotowuje się na nadejście kolejnego dziecka. Gwiazda tuż przed porodem zmieniła wystrój salonu.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda już niebawem powita na świecie swojego trzeciego syna. Pierwszy wspólny potomek Małgosi i Radosława Majdana urodzi się prawdopodobnie na początku czerwca. Celebrytka, znana jako prowadząca programu "Perfekcyjna Pani Domu", zaczęła przygotowywać wnętrze swojego mieszkania na nadejście dziecka.

Ostatnio na Instagramie Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia swojego mieszkania po metamorfozie. Prezenterka przyznała, że bardzo podoba jej się jego wystrój i kolorystyka. Salon utrzymany jest w biało-szarej kolorystyce. To z pewnością niedługo się zmieni - Małgosia podkreśla, że gdy na świat przyjdzie jej dziecko, pomieszczenie stanie się bardziej kolorowe.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek urządza pokój dla dziecka. Jej dylematy rozbawiły fanów

Małgorzata Rozenek urządza mieszkanie przed porodem. Pokazała zdjęcia

Małgosia Rozenek pochwaliła się wystrojem wnętrza na Instagramie.

- Dzień dobry kochani. Jak Wam mija czas? U mnie pracowicie. Postanowiłam dopieścić, każdy fragment domu, a jak mówię każdy, to dosłownie każdy. Nie będę Was zanudzać zdjęciami szuflad, których nie powstydziłaby się Perfekcyjna Pani Domu. Więc dziś wrzucę tylko salon. Kocham nasz dom. Kocham jego kolorystykę i klimat, ale to ostatni czas, kiedy widzę go w takim stanie, bo niedługo będzie tu bardziej słodko - dodała w opisie pod zdjęciami Małgorzata Rozenek.

Internautom również bardzo podoba się dom Rozenek. Cieszą się, że podzieliła się z nimi taką inspiracją.

- Wicie gniazdka, skąd ja to znam.

- To się nazywa syndrom wicia gniazdka na całego.

- Ale piękny dom.

- To się nazywa błysk! - komentują fani.

RadioZET.pl/PCh