Zamknij

Małgorzata Rozenek wraca do pracy dwa tygodnie po porodzie

Anna Skalik
24.06.2020 15:24
Małgorzata Rozenek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek urodziła zaledwie dwa tygodnie temu, ale już teraz zdecydowała się wrócić do pracy. Jak informuje serwis "Pudelek", powołując się na anonimowego informatora z planu "Projektu Lady", ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu show. "Perfekcyjna" musiała się tam pojawić. Co na to fani?

Małgorzata Rozenek wraca do pracy dwa tygodnie po porodzie - informuje "Pudelek". Serwis powołuje się na informatora z planu "Projektu Lady", którego gwiazdą od kilku sezonów jest Małgorzata Rozenek. Gwiazda zdecydowała o powrocie do pracy, ale konieczne było spełnienie pewnych warunków, by praca była dla niej (i całej jej rodziny) komfortowa.

Małgorzata Rozenek wraca do pracy dwa tygodnie po porodzie

Żeby ułatwić Małgorzacie Rozenek pracę, produkcja umożliwiła jej zamieszkanie w pałacu w Rozalinie z całą rodziną. W ten sposób mama nie musi dojeżdżać do pracy z Warszawy, dzięki czemu więcej czasu będzie mogła spędzić z Heniem. Jest to tym ważniejsze, bo celebrytce bardzo zależy na kamieniu synka piersią.

"Gosia zabrała na plan "Projektu Lady" całą rodzinę. W związku z pandemią i chęcią ograniczenia podróży wszyscy zamieszkali w pałacu w Rozalinie. Są z nią Radek i opiekunka chłopców, pani Bożenka. Tadzio i Staś również odwiedzili mamę w pracy, ale teraz pojechali na wakacje do babci - cytuje swoje źródło "Pudelek".

Kolejną ważna sprawa, o którą zadbała produkcja, było ograniczenie ekipy programu, ze względu na koronawirusa. Wszyscy zatrudnieni musieli też przejść obowiązkowe testy pod tym kątem.

Małgorzata Rozenek wraca do pracy - co na to fani?

Na informacje o tym, że celebrytka wraca do pracy internauci reagują różnie. Niektórzy wątpią, że dwa tygodnie po cesarskim cięciu Małgorzata Rozenek czuje się na tyle dobrze, by mogła wrócić do pracy. Na szczęście są też komentarze chwalące przedsiębiorczą Rozenek. "Mogła się zamknąć w domu i zapuścić w domu. Nie ma co krytykować" - głosi jeden z komentarzy.

My się zastanawiamy, co z planami wyjazdu poza Warszawę na kilka tygodni, co wcześniej deklarowali rodzice Henia? Czyżby mieli na myśli wyjazd do Rozalina?

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS