Zamknij

Małgorzata Rozenek wreszcie przyznała, co robi, by dobrze wyglądać na swoich zdjęciach

05.07.2020 21:12
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek wreszcie przyznała, co robi, że zawsze dobrze wygląda na swoich zdjęciach. Okazuje się, że sekret jest bardzo prosty. I nie jest to wcale pomoc programów do obróbki zdjęć.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą trzeci poród i, przede wszystkim, trudną drogę do upragnionego, trzeciego dziecka. Gwiazda z powodu kuracji hormonalnych, koniecznych przy procedurze in-vitro, oraz zmian w organizmie, jakie niesie za sobą ciąża, przytyła 20 kilogramów. Nie kryła tego przed swoimi fankami, jednak te pod każdym niemal zdjęciem celebrytki piszą, że tych dodatkowych kilogramów po niej kompletnie nie widać. Perfekcyjna wróciła niedawno do pracy na planie "Projektu Lady" i co pewien czas pokazuje stylizacje z pracy. Chętnie też dzieli się prywatnymi zdjęciami, na których nie dość, że nie wygląda na zmęczoną opieką nad małym Henrykiem, to prezentuje też nienaganną sylwetkę. Wreszcie postanowiła zdradzić, jak to jest, że na swoich zdjęciach wygląda tak dobrze

Małgorzata Rozenek zdradza, jak to jest, że dobrze wygląda na zdjęciach

Okazuje się, że sekret jest bardzo prosty. Jest nim odpowiednia poza i wybranie takiego zdjęcia z dziesiątek innych, na którym Rozenek... po prostu prezentuje się najkorzystniej. Oto, co napisała o tym sama celebrytka:

"Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy. Każdej z Was odpisuję, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych" - przyznała celebrytka. I dodała, że lata doświadczeń przed obiektywem robią swoje. "Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam" - wyjaśniła.

Małgorzata Rozenek na zdjęciu ze wszystkimi synami

Na dowód tego zamieściła niedawną fotkę, na której pozuje w kostiumie kąpielowym z 12 jeszcze nadprogramowymi, pociążowymi kilogramami.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS