Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała imię dla dziecka. Dlaczego woli chłopca?

Maciej Friedrich
21.02.2020 17:19
Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała imię dla dziecka. Dlaczego woli chłopca?
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan długo starała się o trzecie dziecko. Obecnie celebrytka niecierpliwie oczekuje przyjścia na świat kolejnej pociechy. W wywiadzie zdradziła, czy wolałaby chłopca, czy dziewczynkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma powody do radości, nie tylko ze względu na życie zawodowe. Celebrytka, która bardzo długo starała się o dziecko i mocno zaangażowała w akcję informacyjną dotyczącą metody in vitro, zaszła w ciążę i wraz z Radosławem Majdanem oczekuje dziecka. 

Małgorzata Rozenek zbija na ciąży fortunę. Ujawniono olbrzymie sumy

Wielbiciele "perfekcyjnej pani domu" z niecierpliwością wyczekują informacji o dziecku gwiazdy. W wywiadzie udzielonym "Dzień Dobry TVN" Małgorzata zdradziła między innymi, czy wolałaby chłopca, czy dziewczynkę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o płci dziecka. Wybrała już imię?

41-letnia przyszła mama zdradziła w wywiadzie, czy wolałaby urodzić chłopca, czy dziewczynkę. Najbliżsi mieli życzyć jej narodzin córeczki. 

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może też dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - ocenia Rozenek-Majdan. 

Celebrytka zdradziła także, że jeśli urodzi chłopca, imię dla syna ma już przygotowane. 

- Jest tradycyjne. (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać.

RadioZET.pl/plotek.pl/MF