Zamknij

Małgorzata Rozenek wydała kolejny poradnik. Fanki drwią: "Jest coś, na czym się pani nie zna?"

Judyta Wanicka
22.04.2020 14:52
Małgorzata Rozenek wydała kolejny poradnik. Fanki drwią: "Jest coś, na czym się pani nie zna?"
fot. Screen

Małgorzata Rozenek wydała poradnik dla mam. Część fanek zarzuciła gwieździe, że jest ekspertką od wszystkiego. Jak na ten zarzut zareagowała żona Radka Majdana? 

Małgorzata Rozenek niedawno promowała książkę o in vitro, dzięki której stała się ambasadorką wszystkich par walczących o zajście w ciążę tą metodą. Wcześniej wydała kilka poradników na temat prowadzenia gospodarstwa domowego, urządzania ogrodu, ślubu i dbania o urodę. Zachęcona sukcesami pokusiła się o kolejną publikację. Tym razem jest to poradnik dla matek. Oczekująca trzeciego dziecka żona Radka Majdana uznała, że w tym temacie również będzie miała wiele do powiedzenia. 

Małgorzata Rozenek wydała poradnik dla ciężarnych

Książka Małgorzaty Rozenek nosi tytuł "Świadoma mama". Znalazły się w niej porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ciąży. 

Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik „Świadoma mama” był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem - pisze Małgorzata Rozenek.

Nowy pomysł perfekcyjnej nie wszystkim fankom przypadł do gustu. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że gwiazda wcale nie troszczy się o matki, a jedynie wykorzystuje prywatną sytuację do zbicia majątku.

Gdyby akurat nie była pani w ciąży, to też by pani napisała taką książkę? Wątpię - czytamy w komentarzach. 

Internauci wytknęli Rozenek, że kreuje się na specjalistkę w niemal każdej dziedzinie. 

Pani Małgosiu, czy jest coś, na czym się Pani nie zna, tak ogólnie? - zapytał jeden z obserwatorów. 

Odpowiedź gwiazdy nawet nie zahaczała o skromność.

Na fizyce kwantowej :) A na ciąży zna się każda mama, a jak jeszcze jest wspierana przez najlepszych w Polsce specjalistów, to już bajka - wyznała wszechstronna Rozenek. 

Zagłosuj

Cenisz sobie poradniki wydawane przez celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw