Zamknij

Małgorzata Rozenek wyśmiana za świąteczne zdjęcie. Grafik zaszalał. "Podziwiam za odwagę"

05.12.2021 22:34
Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świątecznym zdjęciem, na którym pozuje razem z rodziną. Już na pierwszy rzut oka uwagę zwraca wygląd twarzy celebrytki. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i pytają, kogo na prawdę widać na zdjęciu.

Małgorzata Rozenek z rodziną już czuje przedświąteczną gorączkę. Celebrytka pochwaliła się świątecznym zdjęciem, na którym widać ją z synami i mężem. To zresztą fotka z tej samej sesji, którą pokazał u siebie Radosław Majdan, wycinając przy okazji swoich pasierbów, za co został bardzo skrytykowany. Jak widać, ta jedna sesja jest obfita w "dramy", bo także fotka zaprezentowana na Instagramie Perfekcyjnej wywołała niemałe kontrowersje.

Zobacz także: Tomasz Stockinger zachorował na COVID-19. Gwiazdor "Klanu" ma za sobą tydzień ciężkiej walki 

Małgorzata Rozenek okrutnie poprawiona przez grafika

"Grafik zaszalał" - ten slogan regularnie pojawia się w sieci przy okazji mniej lub bardziej udanych przeróbek zdjęć gwiazd. A to komuś zakrzywią się ściany, a to pojawi trzecia noga. Małgorzacie Rozenek przytrafiło się coś innego: otóż za sprawą poprawek grafika wygląda, jakby przeszła operację plastyczną twarzy. Zdaniem internautów celebrytka na zdjęciu wcale nie przypomina siebie i gdyby nie synowie oraz Radosław Majdan, trudno byłoby stwierdzić, że to ona.

Jak wyjaśniła Małgorzata Rozenek, wyszła tak nietypowo, bo po prostu "robi świnkę". "Robię świnkę. Nigdy nie robiłaś świnki?" - pyta w odpowiedzi na komentarz zaskoczonej internautki. W innym miejscu stwierdziła: "Kto bogatemu zabroni?".

Pod zdjęciem zaroiło się od żartobliwych komentarzy:

"Szukam pani Rozenek i jej nie widzę", "Przez chwilę zastanawiałam się, czy majdan zmienił żonę na młodszą", "Mocny fotomontaż, „podziwiam” odwagę za wstawienie tego zdjęcia" - piszą. Co ciekawe, pojawiły się nawet nawiązania do trzeciej dawki szczepionki, którą niedawno przyjęła Rozenek:

"To nie Photoshop. To skutki uboczne trzeciej dawki" - napisała internautka.

Jednak niektórzy na przeróbkę zdjęcia zareagowali zupełnie poważnie. Jedna z komentujących zwróciła uwagę na to, że Małgorzata Rozenek występuje w programie, w którym promuje samoakceptację i miłość do siebie, a sama nie potrafi dostrzec piękna w swojej naturalnej twarzy. Do tych wpisów celebrytka się nie ustosunkowała.