Zamknij

Małgorzata Rozenek wywołała burzę. Fani krytykują jej zdjęcie z psem na lotnisku [FOTO]

22.07.2021 10:25
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek postanowiła wybrać się na kolejny wakacyjny wyjazd. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia z lotniska, na których widoczny jest także jej mały piesek. Niestety, pod wpisem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy i uwag od internautów.

Małgorzata Rozenek w końcu ma szansę nadrobić podróże, z których musiała zrezygnować na początku pandemii. Kilka miesięcy temu gwiazda wraz z rodziną spędziła wyjątkowy urlop w Meksyku, natomiast ostatnio dzieliła się na Instagramie relacją z wakacji w kamperze. Radosław Majdan wraz z żoną i trójką dzieci wybrali się do Szwecji, a ich przygody w podróży śledziły tysiące osób. Okazuje się, że gwiazda nie może usiedzieć w miejscu zbyt długo. Znów pojawiła się na lotnisku - tym razem w towarzystwie małego pieska.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z lotniska

Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z lotniska. Fanów gwiazdy zachwyciła jej oryginalna, kolorowa stylizacja - w szczególności do gustu przypadła im pomarańczowa marynarka oraz sandałki. Niestety, prócz pytań o strój i licznych komplementów w komentarzach pojawiły się także krytyczne uwagi. Internautom nie spodobał się fakt, że tym razem para zdecydowała się na wyjazd bez dzieci.

- Biedni, zmęczyli się dziećmi teraz muszą od nich odpocząć - napisał jeden z obserwatorów Rozenek.

- Kocham moje dzieci najbardziej na świecie, ale czasem to one muszą odpocząć od nas - odpowiedziała gwiazda.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek broni Dariusza Szpakowskiego i atakuje TVP. "Straszne zachowanie"

Małgorzata Rozenek wywołała burzę w komentarzach

Małgorzata Rozenek została skrytykowana także za zabranie psa na wyjazd. Zdaniem internautów, samolot nie jest odpowiednim miejscem dla zwierzaka, dla którego cała podróż może być niezwykle stresująca.

- Szkoda tego pieska, podróż samolotem dla psiaka to nic przyjemnego.

- Pies jako dodatek? Z pewnością uwielbia latanie… - ocenili internauci.

Jak jednak twierdzi Rozenek na InstaStories, jej psinka bardzo dobrze znosi podróż. Myślicie, że to ostatni wyjazd Majdanów w tym roku?