Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała brzuszek w 4. miesiącu ciąży. Czuje pierwsze ruchy dziecka

Judyta Wanicka
10.01.2020 13:22
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie. Żona Radosława Majdana jest w 4. miesiącu ciąży. Gwiazda pochwaliła się fanom, że czuje już pierwsze ruchu płodu.

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Odkąd oficjalnie wiadomo, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, para chętnie dzieli się swoim szczęściem na Instagramie. Para po raz kolejny pochwaliła zdjęciem z ciążowej sesji. W nowym poście Małgorzata Rozenek eksponuje sporej wielkości brzuszek i wyznaje fanom, że czuje już pierwsze ruchy płodu.

Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... Ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy swojego długo oczekiwanego dziecka. Przepełnia nas wdzięczność. Wzruszenie ogromne. Pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020, tatusiów też. Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami - napisała.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek?

Przed świętami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili płeć dziecka w "Dzień Dobry TVN". Wiadomo już, że para oczekuje syna. Małgorzata Rozenek jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec 2020 roku. Mimo ciążowych dolegliwości gwiazda pozostaje aktywna zawodowo. Zamierza pracować na planie kolejnej edycji "Projektu Lady", do której zdjęcia ruszają na początku roku.

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Zagłosuj

Popierasz macierzyństwo po czterdziestce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw