Zamknij

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem. Pokazała oficjalne zdjęcia [FOTO]

Judyta Wanicka
17.12.2019 21:48
Małgorzata Rozenek w ciąży
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie. Gwiazda oficjalnie pochwaliła się ciążą przed fanami, zamieszczając zdjęcia ze spaceru z Radosławem Majdanem. Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży i spodziewa się chłopca. 

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem. Pierwsze zdjęcia ciążowego brzuszka pokazała w dniu ogłoszenia radosnej nowiny, lecz po chwili usunęła post z Instagrama. Najwyraźniej perfekcyjna gwiazda wolała pochwalić się brzuszkiem na profesjonalnie wykonanych fotografiach, nie zaś na ciemnym i niewyraźnym selfie. We wtorek późnym wieczorem Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia z sesji, które oficjalnie potwierdzają, że gwiazda spodziewa się dziecka. 

Ostatnie dni przed świętami i zawsze tyle spraw do załatwienia: prezenty, planowanie zakupów jedzeniowych, ostatnie dekoracje świąteczne. Czy tylko mi się wydaje, że doba jest dużo za krótka? Ale i tak uwielbiam ten czas i cieszę się nim bardzo mocno, bo jak się później wspaniale odpoczywa. Miłego wieczoru kochani! - napisała gwiazda.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. 41-letnia gwiazda od wielu miesięcy dzieliła się informacjami o staraniach metodą in vitro. W jedynym z ostatnich wywiadów wyznała, że jeśli nie uda jej się zajść w ciążę do końca 2019 roku, nie będzie podejmowała kolejnych prób i nie wyklucza adopcji. Tuż przed świętami media obiegła radosna nowina, że Majdanowie spodziewają się dziecka. 

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - potwierdził Radosław Majdan na Instagramie.

Magazyn "Party" dotarł do informacji, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. Według pisma, Małgorzata Rozenek spodziewa się syna. 

Zagłosuj

Popierasz macierzyństwo po czterdziestce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw