Zamknij

Małgorzata Rozenek z rodziną w "Vivie". Henryk zadebiutował na okładce [FOTO]

14.10.2020 08:22
Małgorzata Roznek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z synami pojawili się na okładce nowego wydania "Vivy!". To pierwsze sesja okładkowa małego Henryka. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali gwiazdami nowego numeru "Vivy!". W sesji najpopularniejszej parze show-biznesu towarzyszą dzieci: Staś i Tadeusz oraz najmłodszy Henryk. Jest to pierwsze sesja okładkowa Majdanów po narodzinach syna i zarazem debiut pięciomiesięcznego Henia na łamach prasy. 

Do tej pory Małgorzata Rozenek pokazywała zdjęcia małego Henryka wyłącznie w mediach społecznościowych. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca i od tamtej pory regularnie pojawia się na profilach swoich rodziców. Fani są zachwyceni niemowlakiem, który jest bardzo podobny do Radosława Majdana. Nie brakuje jednak negatywnych wpisów na temat chwalenia się najmłodszym członkiem rodziny. Małgorzata Rozenek została skrytykowana za naruszanie prawa dziecka do intymności i robie z dziecka "słupa reklamowego". 

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską? "Przekroczyła wszelkie granice"

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem i synami w "Vivie!" 

Prowadząca "Projekt Lady" pokazała a się z rodziną na okładce najnowszej "Vivy". Małgorzata Rozenek, które obecnie pracuje na planie nowego filmu Patryka Vegi", wróciła już do formy po ciąży. Na zdjęciach wprost promienieje. Mama 5-miesięcznego Henryka pozowała na leżaku w białej sukience i szpilkach, a towarzyszyli jej Radosław Majdan, Staś i Tadeusz. Głównym bohaterem sesji jest jednak mały Henio. Chłopczyk właśnie zaliczył swój debiut na łamach kolorowej prasy. Zobaczcie, jak dziarsko prezentował się w białym ubranku. 

Małgorzata Rozenek pokaże, jak się odchudza. Gwiazda zarobi fortunę!