Zamknij

Małgorzata Rozenek błysnęła żartem. "Ja w drodze do pracy". Nawiązanie do Skrzyneckiej?

08.10.2020 11:11
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek jest ceniona przez fanów za swoje poczucie humoru. Teraz opublikowała w sieci zdjęcie, które rozbawiło jej wielbicieli: "Ja w drodze do pracy" - pisze z dystansem.

Małgorzata Rozenek jest w ostatnich dniach bardzo zapracowana. Obecność na planie "Projektu Lady", udział w sesjach zdjęciowych i inne obowiązki dzieli z rolą mamy niedawno urodzonego synka Henia. Od dłuższego czasu dzielnie odpiera zarzuty hejterów, którzy zarzucają jej, że zamiast poświęcić się macierzyństwu, rzuciła się w wir pracy, a synkiem opiekuje się niania. Jednak gwiazda nie traci poczucia humoru i znów pokazuje dystans do siebie.

Właśnie opublikowała w sieci zdjęcie, które rozbawiło fanów. "Ja w drodze do pracy" - napisała.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zagra u Vegi sutenerkę? Zaskakujące doniesienia

Małgorzata Rozenek rozbawiła fanów

Na najnowszym zdjęciu, które Rozenek opublikowała na Instagramie, widać ją w eleganckiej, pełnej klasy stylizacji. Obok stoi helikopter, którym gwiazda rzekomo lata do pracy. Nie trudno skojarzyć z tym ujęciem niedawne doniesienia o Katarzynie Skrzyneckiej, która na plan programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" latać miała prywatnym samolotem (do czego sama potem odniosła się w swoim poście: Katarzyna Skrzynecka wyprowadziła się z Polski? Aktorka zabrała głos. "G*wnoprawda). Jeden z fanów również zauważył ten fakt.

"A to taka moda ze helikopeterm do pracy? Katarzyna Skrzynecka też lata tak do pracy" - pisze.

Fani od razu podłapali żart Małgorzaty Rozenek i zaczęli dzielić się z nią swoimi przygodami w drodze do pracy. Pojawiają się też komentarze, w których internauci komplementują gwiazdę za jej dowcip.

"Helikopterem do pracy to byłoby coś, nie stać w korku na Puławskiej", "Ja już w pracy... Ale dziś wyjątkowo tramwajem jechałam", "Jak się ma prezencje ,to się tak wygląda od razu po przebudzeniu. Pani Gosiu, jest Pani fajną i zdystansowaną osobą i tak trzymać" - piszą internauci.

Znów nie zabrakło pytań o nianię. Tym razem celebrytka postanowiła już nie odpowiadać.

RadioZET.pl/AS