Zamknij

Małgorzata Rozenek zachwyca się synem. Stanisław Rozenek wyrósł na artystę [FOTO]

25.06.2020 10:46
Syn Małgorzaty Rozenek jest fotografem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Stanisław Rozenek, jeden z synów Małgorzaty Rozenek, poświęcił się fotografii. Odpowiada między innymi za wiele sesji zdjęciowych celebrytki. Dumna mama zachwyca się potomkiem o artystycznym zacięciu, jego prace wzbudziły także niemałe poruszenie wśród internautów.

Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą. Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, niekwestionowana gwiazda stacji TVN, po długich staraniach powitała na świecie upragnione dziecko. Wraz z mężem Radosławem Majdanem nie posiadają się z radości, w mediach społecznościowych dominują rodzinne zdjęcia z ukochanym małym Heniem, "perfekcyjna" relacjonuje swoje macierzyństwo, nawet związane z nim niedogodności. Zdarza jej się nawet prosić wielbicieli o pomoc.

Henio to pierwsze wspólne dziecko Radosława i Małgorzaty, Rozenek-Majdan wychowuje jednak dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Stanisław przyszedł na świat w 2006 roku, Tadeusz jest od brata o 4 lata młodszy. Starszy z synów odnalazł w sobie smykałkę i pasję do fotografii. O jego rosnącym talencie świadczy fakt, że to właśnie on odpowiada za niektóre sesje zdjęciowe Małgosi, a ta nie może sobie pozwolić na słabą jakość, choć czasem internauci zarzucają jej nieudane retusze zdjęć.

 Małgorzata Rozenek nieudolnie wyretuszowała ciążowe zdjęcie. "Aż nogę od stołu wygięło" [FOTO]

Stanisław Rozenek zachwyca zdjęciami. Syn Małgorzaty Rozenek jest fotografem

Małgorzata Rozenek artystyczne umiejętności Stanisława chwaliła w jednym z wywiadów udzielonych "Faktowi". Przyznała wtedy, że jej syn robi przepiękne zdjęcia. Chłopak nie zamierza jednak skupiać się wyłącznie na sesjach mamy, założył konto na Instagramie, na którym możemy podziwiać jego prace. Stanisław nie boi się wykonywania fotografii artystycznych, zyskał nawet grono oddanych wielbicieli, którzy w komentarzach zachwycają się jego pomysłami na zdjęcia.

- Dzięki Tobie monotonia nie istnieje, sztuka zachwyca i buduje piękno na świecie i w nas, trzeba tylko mieć świadomość jej istnienia. Pięknie tworzysz.

- Twoje wieszaki mają więcej lajków niż moje selfie heh.

- Uwielbiam te Twoje artystyczne fotki - czytamy w komentarzach.

Z pewnością młody artysta ma pomysł na siebie. A jak wam podobają się zdjęcia autorstwa syna Małgorzaty Rozenek-Majdan?