Zamknij

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi sutenerkę? Zaskakujące doniesienia z planu

05.10.2020 16:16
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek dostała rolę w nowym filmie Patryka Vegi. Gwiazda jest w trakcie kręcenia zdjęć. Kogo zagra Małgorzata Rozenek i czy to prawda, że jej postać będzie związana ze światem przestępczym?

Małgorzata Rozenek rozpoczęła pracę na planie nowego filmu Patryka Vegi. Tytuł produkcji na razie nie jest znany, podobnie nie wiadomo, w kogo zagra Małgorzata Rozenek. Według jednego z tabloidów żona Radosława Majdana miała otrzymać interesująca rolę, do której nie tylko będzie musiała radykalnie zmienić charakteryzację, ale także wykazać się nie byle jaką grą. Rozenek miała bowiem wcielić się w kobietę z półświatka, znacznie różniącą się wizerunkiem od perfekcyjnej pani domu, którą znamy z ekranów i Instagrama. 

Małgorzata Rozenek do tej pory nie miała zbyt dużej styczności z aktorstwem, pomijając oczywiście fakt, że była żoną znanego aktora Jacka Rozenka. Nie musiała jednak zabiegać o rolę, bo kino samo się o nią upomniało. A konkretnie Patryk Vega, twórca takich hitów jak "Pitbull", "Służby specjalne", "Botoks", "Kobiety mafii" i "Pętla". Kontrowersyjny reżyser, słynący z oszpecania na potrzeby roli najpiękniejszych aktorek polskiego kina, już wcześniej sygnalizował, że chętnie widziałby Małgorzatę Rozenek w jednym ze swoich filmów. Po ciąży gwiazdy reżyser wrócił do tematu. Gospodyni "Projekt Lady" przyjęła rolę i od pewnego czasu pracuje na planie. 

Rozenek pozuje z krwawiącym nosem. Fani grzmią: "Czy to już nie przesada?!" [FOTO]

Małgorzata Rozenek będzie sutenerką w nowym filmie Patryka Vegi?

W prasie pojawiły się sensacyjne doniesienia na temat filmowej kreacji żony Radka Majdana. "Super Express" podał, że Małgorzata Rozenek zagra u Vegi sutenerkę. Według tabloidu jest to jedna z głównych ról, do której perfekcyjna pani domu musiała przeistoczyć się w kobietę ze świata przestępczego, czepiącą zyski z prostytucji. Ci, którzy mieli nadzieję obejrzeć sceny z Małgorzatą Rozenek w roli władczej burdelmamy niestety mogą poczuć się zawiedzeni. Portal Pudelek zdementował informacje "Super Expressu". 

Informacje na temat roli Małgorzaty w filmie jest tak prawdziwa, jak prawdziwe są "dziennikarskie" źródła tabloidu. Autora tekstu poniosła fantazja. Postać Małgorzaty nie ma nic wspólnego ze światem przestępczym i nie wypowiada ani jednego przekleństwa. Lepiej poczekać do premiery filmu, niż wymyślać głupoty - powiedział w rozmowie z Pudelkiem manager Małgorzaty Rozenek, Wiktor Krajewski.

Niestety nie chciał zdradzić, jaką rolę powierzył gwieździe Patryk Vega. 

Posłuchaj podcastu