Zamknij

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi. To będzie jedna z głównych ról

14.09.2020 14:37
Małgorzata Rozenek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASAT NEWS

Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi! Informację potwierdziła sama zainteresowana w rozmowie z serwisem "Pudelek". Okazuje się, że to będzie jedna z głównych ról. Teraz "Perfekcyjna" musi skoncentrować się na grze aktorskiej. Oto więcej szczegółów nowego przedsięwzięcia.

Małgorzata Rozenek potwierdziła to, co spekulowano od niedawna: zagra w filmie Patryka Vegi. Celebrytka przyznała, że będzie to jedna z głównych ról. Przy okazji zdradziła, że najnowszy projekt kontrowersyjnego reżysera jest ogromnym przedsięwzięciem. Dodała też, że w filmie nie zagra samej siebie.

Małgorzata Rozenek potwierdza: zagram u Patryka Vegi

Rozenek, która niedawno musiała odpierać zarzuty o kiepski retusz nóg na jednym ze zdjęć, nie poświęca tym komentarzom zbyt wiele uwagi, bo zwyczajnie nie ma na to czasu. Teraz musi podszkolić swoje umiejętności aktorskie.

W rozmowie z dziennikarzem "Pudelka" Malgorzata Rozenek wyznała, że ceni Patryka Vegę i cieszy się, że będzie mogła z nim współpracować.

"Bardzo cenię Patryka, dlatego że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem. Oprócz tego stworzył swój podpis. Jego filmy są bardzo charakterystyczne. Gdyby włączyć film i zapytać, kto go wyreżyserował, od razu widać, że są to produkcje Patryka" - przyznała nie kryjąc entuzjazmu i pewności, co do sukcesu filmu z jej udziałem.

Majdanowie świętują czwartą rocznicę ślubu. Od razu zaiskrzyło

"Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii" - wyjawiła.

Małgorzata Rozenek nie ma aktorskiego wykształcenia, dlatego już teraz zabrała się za doszkalanie, by móc jak najlepiej zagrać jedną z głównych postaci.

"Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca".

Nowy film Patryka Vegi - kogo zagra Małgorzata Rozenek?

Wbrew dotychczasowym pogłoskom, Małgorzata Rozenek w filmie Vegi nie zagra samej siebie. Jak zdradziła, jej postać jest wręcz jej przeciwieństwem, czego dowodzi niezwykle pracochłonna charakteryzacja, zajmująca ponad trzy godziny. efekt jest podobno zdumiewający.

"Wiele osób mnie nie rozpoznawało" - przyznała zachwycona Rozenek.

RadioZET.pl/Pudelek/AS