Zamknij

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi. W kogo wcieli się żona Radka Majdana?

28.07.2020 12:11
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek dostanie rolę w filmie Patryka Vegi? Żona Radosława Majdana spotkała się już z reżyserem, by omówić udział w jego nowym filmie. Twórca "Pitbulla" potwierdził, że zamierza zaangażować Małgorzatę Rozenek do jednej ze swoich produkcji. 

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi? Wiele na to wskazuje. Gospodyni "Projekt Lady" już spotkała się z reżyserem, by omówić udział w produkcji. Fotoreporterzy przyłapali ich w jednej z warszawskich restauracji. Vega nie chciał za wiele zdradzać, ale potwierdził, że celem spotkania był angaż Małgorzaty Rozenek do filmu. Wygląda na to, że "perfekcyjna pani domu" wkrótce spełni swoje marzenie i zaprezentuje się fanom na dużym ekranie. 

Małgorzata Rozenek do tej pory nie miała zbyt dużej styczności z aktorstwem, pomijając oczywiście fakt, że była żoną znanego aktora, Jacka Rozenka. Nie musiała jednak zabiegać o rolę, bo kino samo się o nią upomniało. A konkretnie Patryk Vega, twórca takich hitów jak "Pitbull", "Służby specjalne", "Botoks", "Kobiety mafii" i "Bad Boy". Kontrowersyjny reżyser, słynący z oszpecania na potrzeby roli najpiękniejszych aktorek polskiego kina, już wcześniej sygnalizował, że chętnie widziałby Małgorzatę Rozenek w jednym ze swoich filmów. Temat na chwilę się rozmył, ponieważ gwiazda zaszła w ciążę. Teraz jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wrócić do rozmów o współpracy. 

Patryk Vega zapowiada skandal. Ujawni sekstaśmy z udziałem polityków i celebrytów

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi? 

Reżyser nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Małgorzaty Rozenek i uważa, że gwiazda ma spory potencjał. Vega nie chce zdradzać, jakie ma konkretnie plany w stosunku do Rozenek. Czy chciałby namówić ją na radykalną zmianę wizerunku, albo obsadzić w roli silnej i wpływowej kobiety? 

Na pewno musi to być rola, która zarówno dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem - powiedział rok temu w rozmowie z "Super Expressem". - Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód, byśmy mogli współpracować – przyznał reżyser.

Małgorzata Rozenek również nie kryła ekscytacji. 

Bardzo szanuję Patryka za jego pracę i byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem spotkać się z nim na planie. Byłoby to spełnieniem kolejnego zawodowego marzenia - powiedziała. 

W końcu nadszedł moment, by porozmawiać o konkretach. Jak donosi "Super Express", Małgorzata Rozenek i Patryk Vega spotkali się w jednej z warszawskich restauracji. Ustalenia na razie pozostają tajemnicą, ale Vega potwierdził, że rozmowy dotyczyły udziału Małgorzaty w jego nowej produkcji. 

Patryk Vega obecnie przygotowuje się do premiery filmu "Pętla", ale w międzyczasie realizuje kolejne projekty. W którym filmie Vegi wystąpi Małgorzata Rozenek i kogo zagra? Tego na razie nie wiadomo. Reżyser lubi jednak angażować gwiazdy show-biznesu do epizodów lub drugoplanowych ról. Przykładem jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia", która pojawiła się w "Kobietach mafii 2", a teraz zagra w "Pętli". Niewykluczone, że dla wszechstronnej Małgorzaty Rozenek reżyser szykuje coś ekstra. 

Posłuchaj podcastu