Zamknij

Małgorzata Rozenek zagra w filmie? Zdjęcia ruszają jesienią

Redakcja
14.08.2018 10:51
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak zainteresowania. Ona i Radosław Majdan tworzą jeden z gorętszych duetów show-biznesu. Teraz gwiazda dostała ofertę zagrania głównej roli w filmie! Co to za rola i czy Rozenek się na nią zdecyduje?

Czy to będzie kolejne wyzwanie, na które zdecyduje się Małgorzata Rozenek? Jak informuje „Party”, gwiazda dostała właśnie propozycję filmową: może zagrać główną rolę w filmie sensacyjnym. Choć bliższe szczegóły samej produkcji nie są znane, to jednak wiadomo, że odpowiadać za niego mają twórcy filmów takich jak „Listy do M.” czy „Chemia”.

Małgorzata Rozenek zagra w filmie?

Całą sprawę skomentował manager Małgorzaty Rozenek – Wojciech Krajewski. Przyznał, że „perfekcyjna pani domu” rzeczywiście dostała scenariusz, jednak na razie dopiero są na etapie rozmów – czytamy w „Party”. Podobno gwiazda jest bardzo propozycją podekscytowana, choć nie wiadomo jeszcze, jaka będzie jej decyzja. Z pewnością przekonamy się o tym już niebawem, bo zdjęcia do produkcji ruszyć mają jesienią.

Jesteśmy bardzo ciekawi, kogo miałaby zagrać Małgorzata Rozenek. Superbohaterkę, która wymierza sprawiedliwość, robiąc porządki w mieszkaniach wrogów?

RadioZET.pl/SA