Zamknij

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę. Fani krytykują: "Retusz nie wyszedł, jak trzeba"

26.07.2021 15:07
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek zaliczyła poważną wpadkę na Instagramie? Internauci krytykują ostatnie zdjęcia zamieszczone przez "Perfekcyjną" w mediach społecznościowych. Fani oskarżają celebrytkę o poprawianie swojego wyglądu w Photoshopie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na kolejne wymarzone wakacje. Tym razem celem ich podróży były Włochy, a para chętnie relacjonuje wyjazd na swoich profilach w mediach społecznościowych. Celebrytka przykuła uwagę fanów zdjęciami w bikini. Na pierwszej fotografii widzimy, jak przytula i całuje męża. Na drugiej fotce Rozenek siedzi ze skrzyżowanymi nogami, a ręką zakrywa brzuch.

- Słonecznego dnia kochani - przekazała gwiazda w opisie. Choć oczekiwała, że reakcje na wpis będą jak zwykle bardzo pozytywne, internauci zwrócili uwagę na drobny szczegół. Ich zdaniem zdjęcia zostały przerobione.

Małgorzata Rozenek znów retuszowała zdjęcia? Fani nie mają wątpliwości

Fani zwrócili uwagę na rękę Małgorzaty Rozenek na drugim zdjęciu. Dłoń, którą trzyma na brzuchu, jest zdecydowanie mniejsza od drugiej, położonej na nodze. Internauci są przekonani, że w Photoshopie przerobiona została także pierwsza fotografia, na której Rozenek miała "wyszczuplić" sobie nogi.

- Oj, retusz nie wyszedł, jak trzeba.

- Małgonia, mistrzem Photoshopa to Ty nie jesteś.

- Taki problem pokazać, jak wygląda się naprawdę?

- Ręka jakaś dziwna. Chyba za mocno przerobione foto - krytykują obserwatorzy gwiazdy.

Sama zainteresowana postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów. Przekonuje jednak, że nie przerabiała zdjęć i pokazuje się w naturalnej wersji - tak samo, jak na InstaStories.

- Raz na jakiś czas jest akcja "nieudany retusz". Miałoby to może sens, gdyby nie story, które wrzucam. Uwielbiam te komentarze - odpowiedziała Małgorzata Rozenek.

Myślicie, że fani niesłusznie posądzili ją o retuszowanie zdjęć?