Zamknij

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę? Internauci: "Ktoś tu pomyłkę strzelił"

24.09.2020 14:04
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się fanom nietypowym zdjęciem. Celebrytka wykonała selfie w lustrze, odsłaniając duże tatuaże na rękach. Internauci wytknęli jej jednak pewną "wpadkę". Ich zdaniem "dziary" gwiazdy TVN nie są prawdziwe.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów zmianą wizerunku. Gwiazda programów "Projekt Lady" i "Perfekcyjna Pani Domu" opublikowała selfie w lustrze, na którym odsłania duże tatuaże na przedramionach. Celebrytka ma na rękach dwa sporych rozmiarów wilki. Na prawym ramieniu widać także kilka mniejszych "dziarek". Fotografia zmieszała internautów, ponieważ Małgosia nie wspominała wcześniej o tak dużej metamorfozie.

- Nowa ja #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo - dodała Rozenek w opisie pod zdjęciem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odpowiada na ataki internautów. Ostra riposta

Małgorzata Rozenek zaliczyła "wpadkę" z tatuażami

Małgorzata Rozenek nie zdradziła w opisie pod zdjęciem, kiedy wykonała tatuaże. Nie oznaczyła także żadnego studia, w którym mogłaby je wykonać. Internauci zaczęli węszyć podstęp, podejrzewając, że "dziary Perfekcyjnej" wcale nie są prawdziwe. W komentarzach przewijał się m.in. argument o tym, że Rozenek, jako matka karmiąca, raczej nie mogłaby zrobić tatuażu w ostatnim czasie.

Jeden z internautów zwrócił uwagę także na drobną wpadkę. Zauważył, że tatuaże Małgorzaty Rozenek są zrobione do góry nogami - tak, że gdyby opuściła ręce luźno, głowy wilków zwrócone byłyby do ziemi.

- Pani Małgosiu, chyba ktoś tu pomyłkę strzelił z tymi "tatuażami"; bardzo ciekawe, że są właściwie do góry nogami - wypomniał fan.

- Są dokładnie tak, jak trzeba. To się wyjaśni - odpowiedziała tajemniczo Rozenek.

Myślicie, że wkrótce dowiemy się, czy tatuaże Małgorzaty Rozenek są prawdziwe?