Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem. Fani: "Kontrowersyjna stylówa" [FOTO]

02.09.2020 13:06
Małgorzata Rozenek
fot. Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nowym zdjęciem z synkiem Heniem. Zdaniem części internautów jego ubranie jest dosyć kontrowersyjne. Co ciekawe, celebrytka zasugerowała, że kreacja synka nie była dziełem przypadku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu 2020 roku po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł długo wyczekiwany synek celebrytki i Radosława Majdana, mały Henio. Zarówno przed jak i po porodzie Małgosia dzieliła się z fanami licznymi zdjęciami i postami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu fanów mogło mieć niemal wrażenie, że uczestniczy w przygotowaniach do porodu. Ukochane dziecko celebrytów stało się medialną gwiazdą, a szczęśliwi rodzice nieustannie dzielą się informacjami na temat swojego prywatnego życia.

1 września rozpoczął się kolejny rok szkolny, szczególny ze względu na pandemię koronawirusa. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pozdrowić uczniów i życzyć im miłej nauki. Sama gwiazda wypoczywa z najbliższymi nad polskim morzem. Życzenia przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując zdjęcia, na których trzyma ukochanego Henia. Uwagę internautów zwróciło ubranie synka celebrytki. Czyżby tęczowe elementy stroju nie były przypadkowe?

 Małgorzata Rozenek skrytykowana za epatowanie biustem. "Straszne zdjęcie"  

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała syna w kontrowersyjnym stroju

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się nowy wpis oraz zdjęcia znad Bałtyku. "Perfekcyjna pani domu" złożyła najlepsze życzenia wszystkim rozpoczynającym naukę w dobie pandemii koronawirusa. 

- Znad pięknego, polskiego morza wszystkim uczniom, życzymy udanego i zdrowego rozpoczęcia roku szkolnego. Jesteście pewnie stęsknieni szkoły i kolegów? Moi synowie też zaczynają szkołę (kilka dni później niż polskie szkoły) i nigdy tak bardzo nie mogli się doczekać, a Henrysio jeszcze nie wie, co go czeka. Powodzenia kochani - czytamy.

Uwagę fanów zwrócił dres, w który ubrany był mały Henio. Na ubranku widać tęczowe akcenty, które zdaniem wielu internautów nawiązują do środowiska LGBT.

- Cóż za kontrowersyjna stylówka - skomentował jeden z internautów.

- Kto powiedział, że to przypadek? - żartobliwie odpowiedziała Małgorzata.

Myślicie, że żartowała? A może ubranko Henia rzeczywiście zostało dobrane z rozmysłem?