Zamknij

Małgorzata Rozenek zamieniła psy na alpaki? "Alpaki łyk i dyskusje aż po świt"

31.07.2020 21:40
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Malgorzata-Rozenek-poprawila-urode-po-porodzie-Usta-az-odstaja-FOTO

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z uroczymi zwierzakami. I wcale nie chodzi o milutkie buldożki z "gangu Majdana". Jeden z komentarzy doczekał się zaskakującej odpowiedzi celebrytki.

Małgorzata Rozenek co chwila prezentuje w sieci różne zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Szczególnie teraz, kiedy pojawił się mały Henio, gwiazda prezentuje wspólne chwile, spędzone z synkiem. tym razem, dla odmiany, pokazała coś całkiem innego. Na zdjęciu pozuje z sympatycznymi alpakami. Niepozorne zdjęcie stało się powodem zabawnej wymiany zdań pomiędzy internautką, a Perfekcyjną.

Małgorzata Rozenek i alpaki

W krótkiej notce do zdjęcia z uroczymi zwierzakami Rozenek napisała:

"Kilka alpak i życie od razu staje się piękniejsze".

Niektórym zwierzaki żartobliwie skojarzyły się z popularnym tanim trunkiem, którego nazwa idealnie pasowałaby do wypowiedzi Perfekcyjnej.

"Ta, alpaki łyk i dyskusje po świt" - napisała internautka. Widać jej komentarz spodobał się celebrytce, bo zdecydowała się na niego odpisać w również żartobliwym tonie:

"Dokładnie to chciałam napisać w podpisie pod zdjęciem, ale pomyślałam sobie, że zaraz ktoś napięty się czepnie i machnęłam ręką" - zażartowała. Komentarz ten był prawdopodobnie nawiązaniem do niedawnych prześmiewczych komentarzy internautów, którzy są pewni, że Rozenek poprawiała urodę po porodzie.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS