Zamknij

Małgorzata Rozenek zapowiada projekt męża. Internauci bezlitośni "Powinien reklamować snopowiązałkę"

08.09.2020 11:53
Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są bardzo zgraną parą - zarówno w życiu, jak i w biznesie. Perfekcyjna, korzystając ze swojej dużej popularności w sieci, często przemyca w social mediach zapowiedzi projektów swojego męża. Tym razem zaprezentowała nowy spot marki perfum Radosława Majdana. Takich odpowiedzi internautów pewnie się nie spodziewała.

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie krótki spot promujący markę perfum jej męża. W reklamie pojawia się nikt inny jak sam Radosław Majdan. Były bramkarz w iście gangsterskim wydaniu, mknie sportowym autem i wykonując fikołki włamuje do budynku, by zabrać złoto (to nasza interpretacja, bo złotem są oczywiście perfumy Majdana w wersji "gold"). Nagle ktoś przystawia mu do szyi brzytwę...

Małorzata Rozenek promuje projekt Radosława Majdana

Wielu fanom Majdan w tym wydaniu bardzo się spodobał. Jednak pojawiło się też sporo komentarzy od osób, które zauważają, że piłkarz w spocie zachowuje się nienaturalnie, a zaprezentowany wizerunek i całość reklamy się nie komponują.

"Niestety ale wizerunek Pana Radosława, sceneria, muzyka....nic nie współgra ze sobą",

"No pysiula jak ty mnie teraz zaimponowałeś.. Ta brzytwa i nienagannie sklejona fryzura.. bravo",

"Nie podoba mi się. Pan Radek jest super jak jest naturalny, gra aktorska to nie jego bajka",

"Powinien traktor albo snopowiązałkę reklamować".

Rzeczywiście jest tak źle?

Wygląda na to, że po przyjściu na świat synka Henia, zarówno Małgorzata Rozenek jak i Radosław Majdan ostro wzięli się do pracy. Perfekcyjna wróciła na plan "Projektu Lady", a Radek działa nad marką perfum. Wcześniej zapowiadał też, że będzie miał jeszcze jeden własny produkt: ekskluzywną whisky.

Radosław Majdan będzie miał własną whisky

RadioZET.pl/AS