Zamknij

Małgorzata Rozenek zarobi na ciąży? Gwiazda może liczyć na dwukrotnie większe stawki

Sylwia Wamej
23.12.2019 10:08
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Jak donosi magazyn "Flesz" ciąża gwiazdy pozytywnie wpłynie na jej zarobki. Za post sponsorowany na Instagramie Rozenek zarobi krocie.

Małgorzata Rozenek zarobi na ciąży? Może liczyć na dwukrotnie większe stawki 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za kilka miesięcy przywitają swoje pierwsze dziecko. Para nie ukrywała, że długo starała się o potomstwo. Nie jest też tajemnicą, że zakochani skorzystali z metody in vitro. Dla Małgorzaty Rozenek będzie to już trzecia ciąża. Gwiazda jest już mamą synów - Stanisława i Tadeusza, którzy są owocem małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Jak się okazuje dla Małgorzaty Rozenek, trzecia ciąża może być niezłym zastrzykiem gotówki. Jak donosi "Flesz" Rozenek może liczyć na dwukrotnie większe stawki od firm niż dotychczas.

"Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to kilkaset tysięcy złotych. Z pewnością ciąża pozytywnie wpłynie na jej dochody z Instagrama. Za jeden post sponsorowany na konto Małgosi może trafić 30-50 tysięcy złotych, czyli nawet dwa razy tyle, co obecnie" - szacuje specjalista od marketingu internetowego w rozmowie z "Fleszem".

Małgorzata Rozenek: Jak spędzi święta?

Małgorzata Rozenek mimo błogosławionego stanu chce być aktywna, nie tylko zawodowo. Dla "Perfekcyjnej Pani" domu świąteczny okres będzie bardzo aktywny.

"W tym roku święta spędzimy w rozjazdach. W Wigilię zaprosiliśmy do siebie rodziców, będzie też mój brat, który przyjechał z Francji. Pierwszego dnia świąt jedziemy do Szczecina, do rodziny Radosława, a stamtąd w góry, gdzie spędzimy sylwestra i powitamy Nowy Rok" - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Fleszem".

RadioZEt.pl/Flesz/SW

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów: