Zamknij

Małgorzata Rozenek żartuje z imienia syna Agnieszki Włodarczyk. Co na to aktorka?

09.07.2021 09:52
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek w nietypowy sposób zażartowała z imienia synka Agnieszki Włodarczyk. Aktorka niedawno powitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Jak zareagowała na komentarz "Perfekcyjnej"?

Małgorzata Rozenek ma wielu obserwatorów w mediach społecznościowych, którzy śledzą jej każdą aktywność. Gwiazda na Instagramie często dzieli się kulisami życia rodzinnego. Rok temu "Perfekcyjna" powitała na świecie swojego najmłodszego synka - Henryka. Nic dziwnego, że temat macierzyństwa jest dla niej ważny. Ostatnio o radosnych narodzinach pociechy poinformowała Agnieszka Włodarczyk. Aktorka opublikowała zdjęcie synka, podając jego datę urodzenia oraz imię: "Milan Karaś 07.07.2021".

Okazuje się, że oryginalne imię chłopca skłoniło Małgorzatę Rozenek do pewnego żartu. Jak na komentarz celebrytki zareagowała świeżo upieczona mama?

Zobacz także:  Agnieszka Włodarczyk szczerze o ciąży. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

Małgorzata Rozenek zażartowała z imienia Milan

Małgorzata Rozenek pod wpisem Agnieszki Włodarczyk zamieściła humorystyczny komentarz. Żona Radosława Majdana pogratulowała rodzicom i zażartowała z imienia dziecka, które jej mężowi kojarzy się z nazwą klubu piłkarskiego.

- Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych, witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC? - zapytała Rozenek, dodając śmiejącą się emotkę.

Internautom nie spodobał się humor Małgorzaty Rozenek. Pod jej komentarzem szybko pojawiły się odpowiedzi: "Co za żenada" oraz "Zero klasy". Na szczęście Agnieszka Włodarczyk rozumie poczucie humoru koleżanki, w związku z czym pozytywnie zareagowała na jej komentarz. "Jasne" - odpowiedziała z uśmiechem.