Zamknij

Małgorzata Rozenek zaśpiewała na prezentacji ramówki TVN

Redakcja
31.01.2018 13:31
Małgorzata Rozenek śpiewa
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zdecydowanie jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Pokazała to m.in. na prezentacji wiosennej ramówki stacji, gdzie zaskoczyła wszystkich rockowym występem. Jak wypadła?

Gwiazda, która rozpoznawalność zyskała dzięki byciu „perfekcyjną panią domu” w programie o tym samym tytule, a potem pojawiła się m.in. w show „Projekt Lady”, teraz ma przed sobą kolejny świetny rok. Już niebawem na antenie TVN zobaczymy jej nowy program, w którym pojawia się ze swoim mężem, byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Duet ten pojawi się w głośno zapowiadanym programie „Iron Majdan”.

Zdaje się, że będzie to jeden z czołowych elementów wiosennej ramówki stacji (na pewno będzie jednym z droższych w realizacji. Jak poinformował serwis Wirtualne Media, produkcja jednego odcinka kosztować miała około miliona złotych), a potwierdzeniem tej opinii jest z pewnością zaskakujący występ Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana na spotkaniu prasowym.

Para wraz z tajskim zespołem Sweet Mullet wykonała mocno rockowy utwór, w którym Rozenek zaprezentowała swoje wokalne umiejętności, a Majdan, który już udzielał się muzycznie w kapeli The Trash, przygrywał na gitarze. Choć wykonanie raczej nie powalało, to jednak było dużym zaskoczeniem. Co więcej, parze nie można odmówić dystansu do siebie.

Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w stylizacji, z powodu której nie uniknęła porównań do... Dody. Jak szybko wyjaśniła, inspirowała ją jednak Jennifer Lopez.

Premiera „Iron Majdan” już w poniedziałek 5 marca 2018 o godz. 22.30 w telewizji TVN.

RadioZET.pl/SA