Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek zaśpiewała na prezentacji ramówki TVN

31.01.2018 13:31

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zdecydowanie jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN. Pokazała to m.in. na prezentacji wiosennej ramówki stacji, gdzie zaskoczyła wszystkich rockowym występem. Jak wypadła?

Małgorzata Rozenek śpiewa fot. Instagram

Gwiazda, która rozpoznawalność zyskała dzięki byciu „perfekcyjną panią domu” w programie o tym samym tytule, a potem pojawiła się m.in. w show „Projekt Lady”, teraz ma przed sobą kolejny świetny rok. Już niebawem na antenie TVN zobaczymy jej nowy program, w którym pojawia się ze swoim mężem, byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Duet ten pojawi się w głośno zapowiadanym programie „Iron Majdan”.

Zdaje się, że będzie to jeden z czołowych elementów wiosennej ramówki stacji (na pewno będzie jednym z droższych w realizacji. Jak poinformował serwis Wirtualne Media, produkcja jednego odcinka kosztować miała około miliona złotych), a potwierdzeniem tej opinii jest z pewnością zaskakujący występ Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana na spotkaniu prasowym.

Para wraz z tajskim zespołem Sweet Mullet wykonała mocno rockowy utwór, w którym Rozenek zaprezentowała swoje wokalne umiejętności, a Majdan, który już udzielał się muzycznie w kapeli The Trash, przygrywał na gitarze. Choć wykonanie raczej nie powalało, to jednak było dużym zaskoczeniem. Co więcej, parze nie można odmówić dystansu do siebie.

Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w stylizacji, z powodu której nie uniknęła porównań do... Dody. Jak szybko wyjaśniła, inspirowała ją jednak Jennifer Lopez.

Premiera „Iron Majdan” już w poniedziałek 5 marca 2018 o godz. 22.30 w telewizji TVN.

RadioZET.pl/SA

Oceń