Zamknij

Małgorzata Rozenek zaszalała z tatuażami? "W moich oczach straciłaby pani wiarygodność"

23.09.2020 16:50
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie, które zszokowało wielu internautów. Na jej ciele widać dwa duże tatuaże. "Jeśli byłby prawdziwe, to w moich oczach straciłaby pani wiarygodność" - pisze jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie, które wprawiło jej fanów w osłupienie: gwiazda pozuje w obcisłej koszulce a na tyle jej przedramion widnieją dwa sporych rozmiarów tatuaże, przedstawiające głowy wilków. "Nowa ja" - pisze celebrytka przy zdjęciu. Na pierwszy rzut oka malunki wyglądają bardzo realistycznie, na tyle, że nie wszyscy fani są pewni, jaka jest prawda. Pod postem "Perfekcyjnej" piszą, że jeśli faktycznie zdecydowała się wprowadzić takie zmiany w swoim wizerunku, to odbiją się one raczej negatywnie.

Małgorzata Rozenek ma tatuaże z wizerunkiem wilków?

Tą gwiazdą polskiego show-biznesu, która od dawna jest fanką malunków na ciele, jest Martyna Wojciechowska. Jej fani tak bardzo przyzwyczaili się do tego wizerunku, że każdy nowy rysunek przyjmują z zaciekawieniem. Jednak w przypadku Małgorzaty Rozenek, która od dawna jest jedną z "mentorek" w programie "Projekt Lady", tatuaże byłby pewnym zgrzytem na jej wizerunku. Pod postem pisze o tym wielu internautów.

Małgorzata Rozenek odpowiada na ataki internautów. Ostra riposta

"Mam nadzieję że nie są prawdziwe bo w moich oczach straciłaby pani wiarygodność" - zauważa jedna z komentujących.

Jednak zdecydowana większość internautów kompletnie nie uwierzyła w prawdziwość malunków (szczególnie że Rozenek oznaczyła zdjęcie hashtagiem "dzieje się coś wielkiego").

Piszą wprost: "Nie wierzę", "Nieee to chyba nie są prawdziwe". Część zauważa, że podczas karmienia piersią wykonywanie tatuaży nie jest wskazane. "Karmiąca i tatuaże, dobre...", "Ludzie, na pewno nie są prawdziwe. Żaden dobry tatuażysta nie zrobi tatuażu matce karmiącej" - przekonują. Jeszcze inni zauważają, że to z pewnością część charakteryzacji do projektu u Vegi, który Gosia niedawno zapowiadała. "Dziary pewnie dla potrzeb filmy Vegi?!?", "Śmierdzi Paprykiem Vegetą", "To chyba tatuaze do nowej roli", "Pewnie aranżacja do filmu jakiegoś, pewnie Vegi".

RadioZET.pl/AS