Zamknij

Małgorzata Rozenek zbija na ciąży fortunę. Ujawniono olbrzymie sumy

Judyta Wanicka
14.01.2020 16:49
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek zarabia na ciąży olbrzymie kwoty. Tabloid ujawnił m.in. stawki za posty zamieszczane na Instagramie. Ciężarna żona Radka Majdana z samej działalności w social mediach czerpie astronomiczne zyski. 

Małgorzata Rozenek - ile zarabia na ciąży?

Małgorzata Rozenek spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Zainteresowanie ciążą 42-letniej gwiazdy jest olbrzymie, co potwierdza ilość publikacji oraz liczba nowych obserwatorów w mediach społecznościowych. Profil Małgorzaty Rozenek na Instagramie śledzi już ponad milion użytkowników. Nic dziwnego, że reklamodawcy walą do niej drzwiami i oknami.

Małgorzata Rozenek może przebierać w ofertach, których miesięcznie spływa co niemiara. Gwiazda najchętniej reklamuje biżuterię, ubrania, kosmetyki i dodatki do wnętrz. Tylko czekać aż zacznie polecać młodym mamom marki ubranek i akcesoriów dla dzieci.

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Za każdy sponsorowany post Małgorzata Rozenek zarabia po kilka tysięcy złotych. W ciąży może jednak dyktować znacznie wyższe stawki. Według "Faktu", obecnie za jeden wpis gwiazda inkasuje ponad 10 tysięcy złotych. 

Za jeden zachwalający jakiś produkt wpis Rozenek może dostać od 10 do nawet 15 tys. zł. A takich wpisów pojawia się na profilu gwiazdy nawet kilka miesięcznie - wylicza tabloid i przypomina, że za kilka miesięcy, gdy dziecko Majdanów przyjdzie na świat, notowania Małgorzaty Rozenek jeszcze bardziej pójdą w górę.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek? 

Przed świętami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili płeć dziecka w "Dzień Dobry TVN". Wiadomo już, że para oczekuje syna. Małgorzata Rozenek jest obecnie na początku piątego miesiąca ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec 2020 roku. Mimo ciążowych dolegliwości gwiazda pozostaje aktywna zawodowo. Zamierza pracować na planie kolejnej edycji "Projektu Lady", do której zdjęcia ruszają na początku roku.

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA] 

Zagłosuj

Zarobki Małgorzaty Rozenek to przesada?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw