Zamknij

Małgorzata Rozenek zdradziła, ile ma lat. Do tej pory trzymała to w sekrecie

22.10.2020 13:25
Małgorzata Rozenek
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się w ostatnim odcinku "Top Model" w roli gości. "Perfekcyjna" zaskoczyła uczestników i widzów otwartym wyzwaniem. Choć wcześniej starała się o tym nie mówić, teraz zdradziła, ile ma lat.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi specjalnymi w ostatnim odcinku programu "Top Model". Gwiazda "Projektu Lady" i "Perfekcyjna pani domu" nadzorowała zadania wykonywane przez początkujących modeli i modelki. W pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań między jednym z uczestników - Łukaszem - a Joanną Krupą. Po krytycznej uwadze prowadzącej model oburzył się i stwierdził, że "bardziej doceniłby, gdyby miała do niego jakieś uwagi na sesji, a nie już po fakcie". Małgorzata Rozenek postanowiła w tym momencie interweniować.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek apeluje do koronasceptyków. "Sytuacja pogarsza się z każdym dniem"

Małgorzata Rozenek w "Top Model" zdradziła, ile ma lat

Małgorzata Rozenek zwróciła się do niezadowolonego uczestnika. Przy okazji wyznała, ile tak naprawdę ma lat. Wiek celebrytki uznawany był za jedną z największych tajemnic show-biznesu. Czyżby Rozenek celowo przestała ukrywać ten fakt?

- Każdy, kogo będziesz teraz spotykać, będzie mieć więcej doświadczenia od ciebie. Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i każdego dnia się uczę czegoś nowego od ludzi - powiedziała do Łukasza.

Niektórzy internauci wciąż twierdzą, że Małgosia nie przyznała się do swojego prawdziwego wieku. Od kilku lat gwiazda unikała bezpośrednich deklaracji na ten temat. Co myślicie?