Zamknij

Małgorzata Rozenek zdradziła, na kogo zagłosowała. W komentarzach burza. "Wstyd!"

29.06.2020 10:47
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed lokalem wyborczym
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła udział w wyborach prezydenckich 2020. Prowadząca "Projekt Lady" nie tylko opublikowała zdjęcie sprzed lokalu wyborczego, ale także zdradziła, na kogo oddała głos. W komentarzach zawrzało! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan należeli do pokaźnego grona gwiazd, które w niedzielę oddały głos w wyborach prezydenckich 2020 i pochwaliły się zdjęciem na Instagramie. Świeżo upieczeni rodzice Henia zrobili sobie selfie przed lokalem wyborczym i przy okazji zdradzili, na kogo zagłosowali. W przypadku Małgorzaty Rozenek raczej nie było niespodzianki, ponieważ gwiazda od dawna nie ukrywa swoich sympatii politycznych.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wie, kto wygra w II turze wyborów

Małgorzata Rozenek na wyborach prezydenckich 2020. Na kogo zagłosowała? 

lDla fanów stało się jasne, że "perfekcyjna pani domu" i jej mąż zagłosowali na Rafała Trzaskowskiego. Część fanów nie kryła oburzenia decyzją ich idolki. W komentarzach posypały się oskarżenia o wspieranie "ideologi LGBT" i zachodniego kapitału. 

Matko... Przestaje obserwować. Widocznie chce pani, aby Henio uczył się w szkole jak ma się mastrurbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd! 

Za ile się sprzedaliście?

ZOBACZ: Wyniki wyborów prezydenckich 2020

Cisza wyborcza nie obowiązuje? Jak tak będziecie trzaskać, to będziemy mieli rzeczpospolitą NIEMIECKĄ! Wszystkie firmy będą sprzedawane za granicę! Takiej "Polski" Pani chce?

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. 

Chcę Polski szacunku dla różnorodności. Chcę Polski, w której pomaga się finansowo niepłodnym parom stać się rodzicami (przypominam, że sami na to odłożyli w swoich składkach zdrowotnych). Chcę Polski, w której czołowy polityk partii rządzącej nie będzie mówił „że Polska bez LGBT jest najpiękniejsza” wreszcie chcę Polski, która się nie zadłuża się tak, że przyszłe pokolenie będą spłacać nasze długi i na koniec chcę Polski Wolnych sądów i współpracy z Unią Europejską - uzasadniła swój wybór gwiazda TVN. 

Gwiazdy przy urnach wyborczych. Znane osoby na wyborach [FOTO]

Posłuchaj podcastu