Zamknij

Małgorzata Rozenek zdradziła termin porodu. Kiedy urodzi gwiazda?

Judyta Wanicka
19.03.2020 15:01
Małgorzata Rozenek zdradziła termin porodu. Kiedy urodzi gwiazda?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. W jednym z ostatnich postów żona Radka Majdana zdradziła, ile zostało do rozwiązania. Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek? 

Małgorzata Rozenek - kiedy urodzi? 

Małgorzata Rozenek spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Przez trzy lata walczyła o zajście w ciążę metodą in vitro, tę samą, dzięki której przyszli na świat jej dwaj synowie ze związku z Jackiem Rozenkiem. Udało się dopiero pod koniec zeszłego roku. Wcześniejsze gwiazda przeżyła stratę jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej

Ciąża 43-letniej Małgorzaty Rozenek jak na razie przebiega podręcznikowo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, poród nastąpi za dwa i pół miesiąca. Tyle bowiem zostało szefowej "Projekt lady" do wyznaczonego terminu. Małgorzata Rozenek poinformowała o tym w jednym z ostatnich postów na Instagramie. 

Dziewczyny na swoje story i w bio wrzuciłam link do artykułu Fundacji "Rodzić po ludzku" dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje. Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie. Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii - napisała gwiazda. 

Małgorzata Rozenek wkrótce zacznie siódmy miesiąc ciąży. To oznacza, że dziecko Majdanów urodzi się na przełomie maja i czerwca. 

Małgorzata Rozenek zdradziła płeć dziecka. Jakie imię wybrała?

Przed Bożym Narodzeniem Majdanowie wyznali w "Dzień Dobry TVN", że spodziewają się syna. Nie chcieli powiedzieć, jakie imię wybrali dla dziecka. Małgorzata zapewniła jednak, że będzie tradycyjne jak u jej dwóch starszych synów. 

Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała w śniadaniówce gwiazda. 

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek powiedziała, że nazwie syna Edward. Później jednak zdementowała tę informację, mówiąc, że tylko żartowała.

RadioZET.pl/jw