Zamknij

Małgorzata Rozenek "zemściła" się na mężu. Pokazała zdjęcie z łóżka

Patrycja Chudolińska
22.05.2020 14:59
Małgorzata Rozenek Radosław Majdan
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na zdjęcie, które zrobił jej mąż. Radosław pokazał fanom śpiącą żonę. W ramach odwetu Perfekcyjna Pani Domu zrobiła mu to samo.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Poród celebrytki zbliża się wielkimi krokami. Jest to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Ostatnio Radek postanowił spłatać figla ciężarnej żonie. Piłkarz opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak Perfekcyjna Pani Domu śpi razem z psem. Post opatrzył żartobliwym opisem: "Dwa kochane grubaski".

- Radziu k... !!! Do tej pory nie chciałam się mścić, ale to się zmieni - zapowiedziała kilka dni temu w komentarzu pod fotką Małgorzata Rozenek. Celebrytka wywiązała się z groźby zemsty i teraz pokazała na Instagramie, jak jej mąż wygląda, gdy śpi.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek na zdjęciu w łóżku z Radosławem. Fanka: "To lekka przesada"

Małgorzata Rozenek zemściła się na Majdanie. Pokazała zabawne zdjęcie

Małgorzata Rozenek nie czekała długo ze swoją zemstą. Ciężarna gwiazda wykorzystała moment, gdy Radek zasnął i zrobiła mu zdjęcie z zaskoczenia. Nie wyszło ono jednak tak, jak planowała. Ostatecznie, jak uznała Perfekcyjna, widok jest raczej "rozczulający".

- Dzień dobry. Robiąc to zdjęcie, chciałam się zemścić, ale tak mnie rozczula ten widok. Miłego dnia, kochani - dodała w opisie.

Fani zgadzają się z nią, że nie jest to udana "zemsta". Radosław Majdan uznał natomiast, że "mają remis".

- Małgosiu, mała zemsta, bo zbyt śliczne Ci wyszło. Musisz się bardziej postarać!

- Więcej psa niż człowieka.

- Zemsta, ale słodka - czytamy w komentarzach.

RadioZET.pl/PCh