Zamknij

Małgorzata Rozenek znów wyretuszowana na zdjęciu? "Co się pani stało w lewą nogę?"

16.08.2021 11:01
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek często spotyka się z krytyką, dotyczącą rzekomego retuszowania zdjęć. Internauci zarzucają celebrytce m.in. że stosuje wyszczuplające filtry albo wręcz zleca stosowne poprawki grafikom. Niedawno dodała zdjęcie, które znów nie uszło uwadze obserwujących. Komentatorzy są przekonani, że coś dziwnego stało się z nogą celebrytki.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o popularność. Celebrytka próbowała swoich sił już w wielu różnych branżach. Gwiazda telewizji m.in. zagrała w filmie Vegi, otworzyła swoją markę odzieżową, a także firmę cateringową. Cały czas jest też bardzo aktywna w social mediach. Dzięki swoim dużym zasięgom co chwila dostaje propozycje współpracy i prezentuje na Instagramie różne produkty. Od dawna jednak internauci zarzucają gwieździe, że często retuszuje swoje zdjęcia, chcąc udowodnić, że wygląda i czuje siwe młodziej, niż jest w rzeczywistości.

Teraz znów na profilu "Perfekcyjnej" pojawiło się zdjęcie, którego szczegół zwrócił uwagę internautów. Ich zdaniem coś stało się z nogą celebrytki.

Zobacz także: Wpadka Majdanów na ślubie Królikowskiego i Opozdy. Stwierdzili, że to dobra wróżba dla młodej pary 

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu wyretuszowała zdjęcia?

Kult piękna, jaki panuje obecnie w sieci, sprawia, że użytkownicy social mediów chętnie korzystają z różnych upiększających filtrów, które z wyglądem człowieka mogą zrobić prawdziwe cuda: odmłodzić, wyszczuplić ciało, wygładzić cerę czy usunąć przebarwienia na skórze. Celebryci bardzo chętnie korzystają z tego typu pomocy, jednak rzadko kto mówi o tym wprost. Przeciwnie - wiele gwiazd wręcz zaprzecza, by filtrów używały, choć zdradzają ich dziwne zakrzywienia ścian, nagle zwężające się meble i inne nietypowe zagięcia czasoprzestrzeni.

O korzystanie z pomocy grafików Małgorzata Rozenek oskarżana była wielokrotnie. Czy i tym razem ktoś majstrował przy jej fotce? Na niedawnym zdjęciu "Perfekcyjna" pozuje, siedząc na łóżku w czarnej, obcisłej sukience mini. Obok niej leżą tajemnicze zawiniątka, które być może miały być głównym elementem ujęcia. Jednak uwagę internautów przykuła przede wszystkim lewa stopa celebrytki, która wdaje się być znacznie dłuższa, niż normalnie. Zdaniem komentujących, to efekt niezbyt profesjonalnego "zabiegu" wysmuklania nóg, jakiego dokonał grafik.

"Co się stało w lewą nogę?", "Co się stało z lewą stopą?" - pytają niektórzy internauci. Rzeczywiście to zasługa grafika?