Zamknij

Małgorzata Rozenek jako postać z "Simpsonów". "Marzenia się spełniają" [FOTO]

Maciej Friedrich
06.02.2020 11:57
Małgorzata Rozenek jako postać z "Simpsonów". "Marzenia się spełniają" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Kreacja, w której Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się na gali magazynu "Piłka nożna", zainspirowała rysownika Damiana Prackiego. Dzięki niemu możemy zobaczyć "Perfekcyjną" jako postać z animowanego serialu "Simpsonowie". Sama Małgosia nie kryła zachwytu nad pracą artysty.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, która dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania w kwestii mody i stylizacji. "Perfekcyjna pani domu", choć spodziewa się dziecka, nie rezygnuje z udziału w branżowych imprezach. Razem z Radosławem Majdanem pojawiła się między innymi na gali tygodnika "Piłka nożna". 

Kreacja Małgorzaty robiła wrażenie. Długa wieczorowa suknia podkreślająca ciążowe kształty celebrytki prezentowała się świetnie. Co prawda internauci zarzucali gwieździe, że dodała przerobione zdjęcie, ale doboru garderoby można jej pozazdrościć. Okazało się, że kreacja Rozenek-Majdan zwróciła uwagę pewnego rysownika. 

Małgorzata Rozenek jako postać z "Simpsonów". Gwiazda zachwycona

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie pojawiło się zestawienie zdjęcia w czarnej kreacji oraz rysunku wykonanego przez rysownika Damiana Prackiego, w sieci występującego pod pseudonimem @worldbycartoon. Gwiazda została na nim przedstawiona jako jedna z postaci kultowej amerykańskiej kreskówki dla dorosłych "Simpsonowie". Celebrytka nie kryła uznania dla pomysłu i wykonania. 

Nowy członek obsady "Simpsonów". Marzenia się spełniają, dziękuję! - napisała pod zdjęciem. 

Jak podoba wam się "Simpsonowa" Małgorzata?

Zagłosuj

Lubisz "Simpsonów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF