Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie aktorką? Wystąpi w teatrze

Maciej Friedrich
23.01.2020 10:02
Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie aktorką? Wystąpi w teatrze
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła sukces w show-biznesie i spodziewa się długo wyczekiwanego dziecka. Celebrytka ma także szansę spełnić kolejne marzenie. Omena Mensah zdradziła, że "perfekcyjna" spróbuje swoich sił w aktorstwie i wystąpi na deskach teatru.

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, ale także utalentowana bizneswoman. "Perfekcyjna pani domu" wykorzystała ogromną popularność, by zarobić duże pieniądze. Prywatnie Małgosia także nie ma na co narzekać. Jej małżeństwo z Radosławem Majdanem układa się świetnie, para spodziewa się długo wyczekiwanego dziecka.

Wydawać by się mogło, że Rozenek-Majdan jest kobietą spełnioną. Celebrytka nie ukrywa jednak, że ma jeszcze jedno marzenie, chciałaby spróbować swoich sił a w aktorstwie. W wywiadach chwaliła między innymi reżyserskie dokonania Patryka Vegi. Okazuje się, że Małgorzata spełni swoje marzenie, ale nie przed kamerą, ale na deskach teatru.

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w teatrze. Celebrytka zostanie aktorką

Jak informuje "Fakt", Małgorzata Rozenek-Majdan spróbuje aktorskich sił na deskach teatru i to będąc w ciąży. Celebrytka ma wystąpić w spektaklu, którego producentką jest Omena Mensah.

- Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu „Czarno to widzę”. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski - poinformowała Omena.

"Fakt" postanowił zapytać producentkę, czy rola Małgorzaty ściśle związana z jej ciążą.

- Być może, być może. Na pewno zobaczymy ją na deskach teatru! - lakonicznie skomentowała Mensah.

Myślicie, że celebrytka poradzi sobie w roli aktorki?

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś zoabaczyć Małgorzatę Rozenek w filmie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF