Zamknij

Socha bulwersuje wakacjami w czasie pandemii. Odezwał się pracownik ochrony zdrowia

31.03.2021 12:45
Małgorzata Socha
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z wakacji na Teneryfie. Część internautów jest oburzona, że aktorka udała się na zagraniczne wczasy, gdy na świecie szaleje koronawirus. "To nie czas i miejsce na chwalenie się i wrzucanie sweet foci" - grzmią. 

Małgorzata Socha dołączyła do gwiazd, które w czasie pandemii wybrały się na zagraniczne wakacje. Zdobywczyni Telekamery dla najlepszej aktorki udała się na Teneryfę. Pobyt relacjonuje na Instagramie. Jednak nie wszystkim obserwatorom gwiazdy podobają się zagraniczne podróże, gdy w Polsce notuje się drastyczny wzrost zakażeń, a ochrona zdrowia nie nadąża z przyjmowaniem chorych. Pod wakacyjnymi postami Małgorzaty Sochy wywiązała się płomienna dyskusja.

Podobna krytyka spadła niedawno na kilka innych celebrytek. Oberwało się m.in. Julii Wieniawie i Nikodemowi Rozbickiemu, którzy zaraz po wakacjach na Zanzibarze i w Zakopanem udali się do Egiptu. Nie spodobała się także postawa Joanny Moro, niedawno atakującej celebrytów za egzotyczne wyjazdy, a następnie wypoczywającej z rodziną na Gran Canarii. Joanna Koroniewska również starała się odpierać ataki w trakcie wczasów na Kanarach. Nie uważam, żeby mój wyjazd za granicę planowany od wielu miesięcy, dawno opłacony, w jakikolwiek sposób kogokolwiek krzywdził czy świadczył o nieodpowiedzialności i braku solidarności - tłumaczyła. 

Małgorzata Socha skrytykowana za zagraniczne wakacje w czasie pandemii

Małgorzata Socha opublikowała serię zdjęć z górskiej wyprawy na Teneryfie. Fani byli pod wrażenie odwagi i kondycji gwiazdy, która pokonała słynny Wąwóz Masca, ale nie brakowało też komentarzy wytykających aktorce beztroskie podróżowanie w czasie pandemii. Obserwatorzy zarzucili jej lekkomyślność i ignorowanie ciężkiej sytuacji w kraju.

Super, ale trochę to dziwne, że w Polsce w lockdown, a gwiazdy byczą się na wakacjach i one "mogą".

Małgosia, bardzo Cię lubię, ale widząc co dzieje się w Polsce, jak dużo jest zachorowań i zgonów i znowu wszystko pozamykane, trochę słaby dajesz przykład, podróżując i ładując baterie. To nie czas i miejsce na chwalenie się i wrzucanie sweet foci... ale to tylko moje zdanie.

Proszę tam zostać jak najdłużej, bo w kraju medycy już nie nadążają z pomocą dla umierających pacjentów. Przez takie lekkomyślne postawy i wyjazdy zagraniczne za wszelką cenę mamy teraz taką sytuację.

Covid travel, huh? Pani Socha musiała mieć prawne pozwolenie na ten wyjazd, nie inaczej. Zasady nie dotyczą tej pani najwyraźniej. WSTYD! 

Małgorzata Socha postanowiła odpowiedzieć na powyższy komentarz. 

Zasady dotyczą mnie jak wszystkich, przed wyjazdem trzeba było zrobić test. Pozdrawiam - wyjaśniła. 

Pod jednym z postów aktorki pojawił się wpis osoby pracującej w ochronie zdrowia, która z racji nawału pracy nie może pozwolić sobie teraz na wypoczynek. 

My, pracownicy ochrony zdrowia, prosimy o jak najwięcej zdjęć, przynajmniej sobie popatrzymy. 

Małgorzata Socha nie odniosła się jednak do tego komentarza. Popieracie takie wojaże w czasie pandemii? 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET