Zamknij

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży

Redakcja
15.03.2018 08:32
Małgorzata Socha
fot. Archiwum Radia ZET

Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży. Aktorka oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. To trzecie dziecko aktorki

O tym, że Małgorzata Socha jest w trzeciej ciąży, plotkuje się już od kilku tygodni. Wcześniej jednak aktorka nie potwierdzała tych informacji. Teraz to już pewne — gwiazda „Przyjaciółek” już za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie mamą.

— Tak, rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia — wyznała Małgorzata Socha w rozmowie z portalem JastrząbPost.

Zobacz także

Małgorzata Sochy nie zamierza sobie robić jednak przerwy od pracy. — Myślę, że uda się wszystko pogodzić. Mam nadzieję, że cały czas będę aktywna i to się uda tak jak do tej pory tak zgrabnie godzić — powiedziała aktorka, która jest w ciąży, na spotkaniu prasowym Effiki by Małgorzata Socha.

Dziecko, które przyjdzie na świat jeszcze w tym roku, będzie trzecim dzieckiem Małgorzaty Sochy i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego. W zeszłym roku na świat przyszła Barbara, Zosia urodziła się w 2013 roku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować szczęśliwej parze! Najnowsze zdjęcie Małgorzaty Sochy w trzeciej ciąży można obejrzeć niżej.

Małgorzata Socha w ciąży
fot. Socha w ciąży

RadioZET.pl/SI