Zamknij

Małgorzata Socha komentuje plotki o czwartej ciąży. Rozwiała wątpliwości

08.06.2021 14:32
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Socha zdecydowała się odpowiedzieć na doniesienia o czwartej ciąży. Aktorka żartobliwie odniosła się do pogłosek. "Jak coś się urodzi, proszę, dajcie mi znać" - powiedziała.

Małgorzata Socha to jedna z bardziej popularnych polskich aktorek. Sławę przyniosły jej role w komediach romantycznych oraz serialu "BrzydUla", gdzie wcieliła się w rolę Violetty Kubasińskiej - sekretarki Marka w firmie Febo & Dobrzański. Fani gwiazdy chętnie śledzą także jej życie prywatne. Małgorzata Socha doczekała się trójki dzieci - dwóch córek oraz jednego syna. Najmłodszy Stanisław przyszedł na świat w 2018 roku.

Od kilku miesięcy dziennikarze i obserwatorzy profilu aktorki dopytują, czy nie nadszedł czas na kolejne dziecko. Na kilku zdjęciach internauci wypatrzyli "zaokrąglony" brzuszek, który miał świadczyć o czwartej ciąży. W końcu Socha postanowiła odpowiedzieć na medialne plotki.

Zobacz także:  Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów. Ostrzegła swoich fanów

Małgorzata Socha odniosła się do plotek o ciąży

W rozmowie z magazynem "Party" Małgorzata Socha zaprzeczyła plotkom o ciąży. Zrobiła to w żartobliwy, typowy dla niej sposób.

- Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie. A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać - powiedziała aktorka.