Zamknij

Małgorzata Socha nie do poznania. Gwiazda pokazała się w różowych włosach [FOTO]

Sylwia Wamej
28.05.2020 17:00
Małgorzata Socha nie do poznania. Gwiazda pokazała się w różowych włosach [FOTO]
fot. Tricolors/ East News

Małgorzata Socha na co dzień wybiera stylizacje w stonowanych kolorach. Gwiazda jest wierna jednemu kolorowi włosów, choć ostatnio "zaszalała" z fryzurą. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w różowych włosach i krzykliwym makijażu, a była ku temu wyjątkowa okazja.

Małgorzata Socha w różowych włosach i krzykliwych makijażu [FOTO]

Małgorzata Socha zaszalała ostatnio z fryzurą i makijażem, a była ku temu wyjątkowa okazja, taka jak urodziny Joanny Koroniewskiej. Małgorzata Socha została zaproszona na imprezę urodzinową w klimacie lat 80.  W związku z tym, jak przystało na modę tamtych czasów, postawiła na różowe włosy, krzykliwy makijaż i kolorową stylizację. Fani gwiazdy byli zachwyceni takim wizerunkiem Małgorzaty Sochy.

Joanna Koroniewska: 42 urodziny w szczytnym celu

Warto dodać, że 44. urodziny Joanny Koroniewskiej zorganizowane zostały w szczytnym celu. Aktorka zachęcała swoich fanów do zaangażowania się w akcję charytatywną dla małej Tosi, która choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

Oprócz Małgorzaty Sochy w wydarzeniu wzięły udział inne znane gwiazdy, takie jak m.in. Ewa Chodakowska, Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Majka Jeżowska oraz Magdalena Schejbal. 

Pozostałe gwiazdy również zachwyciły kolorowymi i radosnymi stylizacjami w klimacie lat 80. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć z wydarzenia, na które bardzo pozytywnie zareagowali fani aktorek.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW