Zamknij

Małgorzata Socha o mały włos nie rozstała się z mężem

27.11.2020 15:04
Katarzyna Socha
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Socha i jej mąż - Krzysztof Wiśniewski - są małżeństwem od 12 lat i doczekali się trójki dzieci. Okazuje się, że to zgrane małżeństwo wisiało na włosku. Powodem rozterek aktorki było... niezdecydowanie jej ówczesnego jeszcze narzeczonego.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są małżeństwem od lipca 2008 roku. Jak na showbiznes, to jest już długi staż, bo do miłosnych wzlotów i upadków gwiazd zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Na przykład Michał Wiśniewski zdążył w tym czasie dwukrotnie się rozwieść i dwukrotnie ożenić, a także spłodzić swoje piąte dziecko. Jednak Socha i jej mąż, zdaniem obserwatorów, tworzą duet idealny. Okazuje się, że i na ich historii jest pewna rysa. Omal nie doszło do rozstania.

Zobacz także: Małgorzata Socha chorowała na COVID-19. Teraz apeluje do fanów w ważnej sprawie

Małgorzata Socha prawie rozstała się z mężem

Małgorzata Socha w wielu swoich wypowiedziach przyznawała, że marzy o dużej rodzinie. U boku Krzysztofa Wiśniewskiego te marzenia zrealizowała. Razem doczekali się trójki dzieci, choć o nich, jak i o swoim mężu gwiazda "Przyjaciółek" mówi niechętnie, chroniąc swoją prywatność. Okazuje się jednak, że do małżeństwa omal by nie doszło.

W rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" gwiazda ujawniła, że choć Krzysztof Wiśniewski świetnie sprawdza się w roli taty i męża, był moment, kiedy myślała o rozstaniu.

"Na planie Małgosia jest spokojna, bo dzieci zostają pod opieką ojca. Od początku był tatą aktywnym - kąpał, zmieniał pieluchy, karmił. Naprawdę fajna z nich para. Trudno uwierzyć, że z tego związku mogło nic nie wyjść” - powiedziała aktorka.

Chodziło o opieszałość narzeczonego, który, choć się oświadczył, wcale nie myślał o ślubie. Po dwóch latach narzeczeństwa Socha postawiła mu ultimatum. Zarezerwowała termin i salę weselną, o czym poinformowała ukochanego, dając mu kilkanaście godzin do namysłu. Ten, przyparty do muru, zgodził się. Jak przyznała, gdyby się nie zgodził, prawdopodobnie po prostu by się rozstali.

Na szczęście do tego nie doszło i obydwoje mogą cieszyć się wspólnym życiem rodzinnym.

RadioZET.pl/Pomponik/AS