Zamknij

Małgorzata Socha odmówiła zagrania u Vegi: "Nie wyobrażała sobie posikać się w majtki"

Sylwia Wamej
14.02.2020 11:26
Małgorzata Socha
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Małgorzata Socha miała zagrać w jednym z filmów Patryka Vegi, jednak do współpracy ostatecznie nie doszło. Patryk Vega w najnowszym wywiadzie dla serwisu Plejada.pl zdradził, dlaczego tak się stało.

Małgorzata Socha odmówiła zagrania u Patryki Vegi. Dlaczego?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Nic dziwnego, że wiele polskich reżyserów zabiega o współpracę z gwiazdą. Małgorzata Socha miała wystąpić w jednym z filmów Patryka Vegi, jednak między nimi nie doszło do współpracy. Na pytanie, dlaczego niektóre aktorki czy aktorzy nie chcą grać u Vegi, reżyser "Pitt Bulla" odpowiada:

"Czasem wynika to z tego, że nie mają terminów, czasem nie chcą ze mną pracować, a czasem boją się roli, która może rozwalić ich ugruntowaną pozycję lub wizerunek. Motywacje są rozmaite. To nie jest tak, że wszyscy, do których dzwonię, godzą się na współpracę ze mną" -powiedział reżyser w wywiadzie dla Plejady.

Małgorzata Socha przestraszyła się kontrowersyjnej roli u Vegi?

Według Patryka Vegi, Małgorzata Socha miała przestraszyć się kontrowersyjnej roli.

"Gdy moja agentka zadzwoniła do jej agentki, dowiedziała się, że Małgosia nie wyobraża sobie sceny, w której jej postać miałaby się posikać w majtki" - powiedział Patryk Vega w rozmowie z Plejadą.

Zagłosuj

Oglądasz filmy Patryka Vegi?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW