Zamknij

Małgorzata Socha pochwaliła się najstarszą córką. "Ale już duża dziewczynka"

Sylwia Wamej
07.01.2020 16:32
Małgorzata Socha
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Socha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda wybrała się niedawno w polskie góry na narty. Aktorka opublikowała zdjęcie z najstarszą córką - Zosią. Fani gwiazdy są zachwyceni uroczą fotografią.

Małgorzata Socha pokazała najstarszą córeczkę Zosię na Instagramie

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda "Przyjaciółek" lubi też aktywnie spędzać czas. Kiedy tylko może, uprawia sport. Aktorka wybrała się niedawno z całą rodziną w góry do  Bukowiny Tatrzańskiej.

Małgorzata Socha na swoim Instagramie chętnie dokumentowała rodzinny wyjazd. Na jej profilu wśród licznych zdjęć pojawiła się fotografia z najstarszą córką -Zosią. Dziewczynka ma już 6 lat i jest coraz bardziej podobna do swojej mamy. Tak jak słynna mama, 6-latka również może pochwalić się długimi blond włosami. Czułe zdjęcie Małgorzaty Sochy i jej córeczki skradło serca fanów.

Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem Małgorzaty Sochy i jej córeczki

Pod fotografią internauci zostawiają ciepłe komentarze. "Córka już jaka duża dziewczynka. Piękne widoczki i piękne kobietki", "pięknie wyglądacie" - pisali wielbiciele aktorki. Zdjęcie skomentowała też sama Paulina Krupińska.  "Najlepiej" - napisała była Miss Polonia.

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci: córeczek Zosi, Basi i syna Stasia.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW